SIM půjčka

Jedním z populárních nebankovních úvěrů moderní doby je například Sim půjčka. Jedná se o takzvaný krátkodobý úvěr, můžete si totiž půjčit maximálně 11 500 Kč. Výhodou ale je jistě to, že odpadne papírování, nepotřebujete dokládat stálý příjem nebo shánět ručitele.
Více

Půjčka DOOR Financial s.r.o.

Společnost Door Financial byla založena v lednu 2010, její hlavní náplní činnosti je poskytování či zprostředkování nejrůznějších spotřebitelských úvěrů. Její aktuální sídlo se nachází na Praze 4 v Michli, Vyskočilově ulici č. 1481/4. Díky expanzi do několika různých zemí získala společnost řadu klientů (v současnosti se dá hovořit již o několika desítkách tisíc spokojených zákazníků), působí totiž v rámci celé střední Evropy, včetně Polska nebo Slovenska.
Více

Ammado půjčky

Existují nebankovní společnosti poskytující výhradně krátkodobé úvěry, jiné se specializují spíše na ty dlouhodobější. Ammado půjčky přináleží v tomto případě spíše ke druhé variantě. Půjčit si můžete sumu v rozmezí od deseti tisíc korun do půldruhého milionu, dobu splatnosti lze nastavit na 12 – 84 měsíců, jinými slovy 1 – 7 roků.
Více

Aasa půjčka zkušenosti

Nedávno jsem si potřeboval půjčit menší finanční obnos. Syn zrovna potřeboval zaplatit roční příspěvek, aby se mohl nadále věnovat své (a přiznám, že i tak trochu mojí) vášni. Hokej jsem mu prostě nemohl odepřít, a protože jsem neměl dostatek financí doma na slamníku, vyřešil jsem to půjčkou. Věřte nebo ne, základní příspěvek na rok pro poslední ročník ZŠ je dnes devět tisíc.
Více

Pronto půjčka zkušenosti

Znáte to, někdy jsou prostě potřeba peníze. Mně se tohle stalo před dvěma lety, když jsem přišel o ledničku, a to doslova z hodiny na hodinu. Což o to, novou bych si snadno sehnal, ale kde vzít těch deset tisíc? Domácí kasa vybrakovaná, v bance se tak malou částku ani nevyplatí půjčovat.
Více

Tesco půjčka zkušenosti

Kdo by věřil tomu, že si jednou vezmu půjčku tam, kde chodím normálně nakupovat? Ale ano, je to možné. Markety Tesco už půjčky zcela běžně nabízejí, takže lze spojit nákup se sjednáním úvěru. Protože jsem s rodinou zákazníkem Tesca už nějaký ten pátek, obrátila jsem se s žádostí o půjčku na ně jako na první volbu.
Více