Co je konsolidace?

Mnoho osob splácí více než dva úvěry na jednou. Lidé běžně financují půjčkami dovolené, spotřební zboží nebo hypotéku. Cestou do záhuby však je, když své závazky nezvládají plnit a na splátky úvěrů jsou nuceni brát si další úvěr. Z tohoto začarovaného kruhu, pak není cesty zpět. Daleko výhodnější je však zvolit konsolidaci.
Více

Valorizace důchodů v roce 2015

S novým rokem přichází stará pravidla. Ač se to zdá, jak chce protimluvné, je to tak. V letošním roce dochází k valorizaci důchodů, a to i přestože to jsou zatím jen dva roky od doby, co vláda Petra Nečase prosadila na tři roky omezení růstu důchodů. V roce 2015 se tak vracíme, co se valorizace důchodů týká, před rok 2013.
Více

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

V případě, že nestihnete z nějakého důvodu splácet včas své závazky vůči nebankovní společnosti, můžete se dostat do registru dlužníků. Figurovat v podobném seznamu není vůbec žádná radost, většina ostatních nebankovních společností si své nové zákazníky ověřuje a dost možná Vám nemusí být schválena po dobu několika let prakticky vůbec žádná půjčka.
Více

Nebankovní hotovostní půjčky do domu

Pokud si hodláte sjednat úvěr u nebankovní společnosti, budete jistě překvapeni rychlostí vyřízení. Máte navíc i dvě možnosti – buď bude půjčka takzvaně bezhotovostní, nebo vyžádané peníze dostanete přímo na ruku od kurýra. Varianta B se běžně používá u vyšších částek, zpravidla od deseti tisíc korun dále. Některé společnosti ale nabízejí tuto možnost i u ještě nižších úvěrů.
Více

mBank půjčka

mBank půjčka představuje úvěr menší hodnoty spojený s řadou zajímavých výhod. Poskytovatel zaměřující se na retailové bankovnictví. Majitelem této společnosti je finanční skupina Commerzbank. Na tuzemském trhu se firma objevila v roce 2007. Aktuálně nabízí hned několik peněžních produktů, mezi něž patří také mBank půjčka.
Více