Zonky půjčka

zonky

Zonky půjčka je revolučním produktem na trhu s nebankovními úvěry. Půjčování od lidí. To je hlavní vize tohoto projektu, pod nímž je podepsána společnost Zonky s.r.o., která je řádně registrována u České národní banky. Společnost, mezi jejíž pracovníky patří profesionálové z různých oborů, od IT specialistů, přes finanční poradce, až po zkušené manažery.

Zonky půjčka je poskytována v rozmezí od 20 000 Kč do 300 000 Kč s celkovou dobou splatnosti od 6 do 84 měsíců. Peněžní řešení, k němuž se váže hlavně zajímavá úroková sazba započínající na hodnotě 3,99 %. Úvěr získaný od běžných lidí, s čímž se pojí velice osobitý přístup a možnost snížení úroků až o celou polovinu.

Více

Viva Credit půjčka

viva-credit

Viva Credit půjčka je profesionálním řešením ve formě krátkodobého úvěru. Finanční produkt, jehož strůjcem je společnost Viva Credit s.r.o. razící směr nenáročného papírování, jednoduchosti a vysoké transparentnosti. Předpoklady promítající se kladně do výsledného peněžního řešení, což dokazuje doručení peněz na účet klienta v řádu 30 minut.

Viva Credit půjčku lze vyřídit prostřednictvím online žádosti. Touto cestou získáte finanční sumu od 500 Kč do 20 000 Kč s celkovou dobou splatnosti od 7 do 35 dnů. Vše funguje na principu autorizace vlastní platební karty. Peníze určené pro urgentní potřeby žadatelů.

Více

Simple půjčka

simple-pujcka

Simple půjčka je nebankovním řešením společnosti Simple Money Service s.r.o., která je relativním nováčkem na tuzemském trhu. Svoji působnost započala v roce 2013 a od té doby poskytuje profesionální a zákazníky ověřené služby. Krátkodobé úvěry, s nimiž se pojí maximální transparentnost.

Simple půjčka přináší výhody pro stálé zákazníky. Velikost úvěru se pohybuje od 1 000 Kč do 10 000 Kč s celkovou dobou splatnosti od 7 do 30 dnů. Rychlá SMS půjčka před výplatou na účet, jíž vyřídíte během krátkého okamžiku, a peníze se připíší na bankovní konto do 30 minut. Oproštěni budete především od jakékoliv administrativy a skrytých poplatků.

Více

ReRum půjčka

rerum

ReRum půjčka představuje moderní způsob, jak získat přiměřenou finanční sumu na krátké splátkové období. Pod tímto projektem je podepsána dynamicky se rozvíjející společnost Rerum Finance s.r.o., jejímž hlavním cílem je přinášet bezpečná a výhodná finanční řešení.

ReRum půjčka je produktem poskytovaným bez ručitele. Úvěr je využitelný pro financování libovolných věcí a služeb. Obdržet lze finanční částku od 500 Kč do 15 000 Kč s dobou splatnosti 7 až 30 dnů. Vedle jednoduchosti a maximálního pohodlí se lze těšit také na rychlost doručení peněz. Ty se připíší na váš bankovní účet do 15 minut po schválení.

Více

Realmoney půjčka

real-money

Realmoney půjčka je finančním řešením společnosti RM Investing Group s.r.o., která své profesionální služby nabízí od roku 2009. Krátkodobé úvěry nižších hodnot, s nimiž se pojí především celková rychlost vyřízení, vysoká benevolence a transparentnost.

Stěžejní produkt Realmoney půjčka má hned pět podob, v závislosti na tom, kolik peněz si chcete půjčit. Nebankovní úvěr je poskytován v rozsahu od 1 000 Kč do 5 000 Kč s dobou splatnosti na 21 dnů. Půjčka, k níž se v případě nenadálých situací váže také možnost odložení splátek, včetně bezplatného vyřízení a předčasného splacení.

Více

Omega půjčka

omega-půjčka

Rychlá Omega půjčka je dílem společnosti Leadsor Limited, která si za dobu své existence vydobyla poměrně silné renomé na trhu. To se ostatně promítá do více, jak 80 000 spokojených zákazníků.  Firma přináší jasně daná pravidla splácení, jež se pojí s férovým přístupem a transparentními obchodními podmínkami.

Omega půjčka nabízí peníze do výplaty. Získat můžete až 10 000 Kč do 15 minut se splatností na 15 nebo 30 dnů. Řešení vhodné pro zaměstnané, nezaměstnané, důchodce i studenty. To vše v uceleném a snadno dostupném balíčku bez jediného poplatku navíc.

Více

Nejlepší autopůjčka

nejlepsi-autopujcka

Nejlepší autopůjčka je řešením, jak si pohodlně a bez větších nesnází pořídit nový automobil. Tento peněžní produkt je zaštiťován společností 1 1 Nejlepší autopůjčka s.r.o., která má s oblasti financí a pojišťovnictví dlouhodobé zkušenosti.

Nejlepší autopůjčka je poskytována ve výši od 50 000 Kč do 300 000 Kč s přihlédnutím k tomu, že si do značné míry sami určíte velikost měsíčních splátek. Maximální délka splatnosti je 84 měsíců. Novodobý způsob financování nového automobilu spojený s nulovou akontací a zároveň s výraznými slevami u vybraných obchodních partnerů.

Více

EverydayPlus půjčka

everyday-plus

EverydayPlus půjčka je nebankovním řešením společnosti Everyday Finance s.r.o. Firma spadající pod velký mezinárodní koncern se sídlem v Helsinkách. Je to skupina OPR-Vakuus Oy založená v roce 2005, od kdy si získala více, jak 300 000 spokojených klientů. Těm je poskytována finanční výpomoc v nejrůznějších životních situacích.

EverydayPlus půjčka je nabízena od 100 Kč do 12 000 Kč. Krátkodobý úvěr před výplatou, s nímž je spojen jednorázový poplatek 20 % z čerpané částky. Produkt tvořící velice zajímavou alternativu ke klasické kreditní kartě. I zde máte možnost rychlého a jednorázového výběru obdržených finančních prostředků.

Více

Emma´s Credit půjčka

emmas-credit

Za nebankovním úvěrem s názvem Emma´s Credit stojí společnost Emmas Credit s.r.o., která byla založena v roce 2014. Firma zaměřující se na bezpečné a rychlé úvěrování realizované prostřednictvím online žádosti. Transparentní a bezpečné řešení určené pro široké portfolio žadatelů.

Emma´s Credit půjčka přináší stávajícím zákazníkům možnost nabytí finančních sum od 500 Kč do 7 000 Kč. To vše s celkovou dobou splatnosti 5 až 45 dnů. Peněžní prostředky, jež obdržíte do 30 minut po kladném schválení online formuláře. To vše spojeno s převodem ověřovaného poplatku 1 Kč.

Více

Credit Air půjčka

credit-air

Credit Air půjčka je populárním nebankovním produktem, jehož profesionální podobu zaštiťuje společnost Creamfinance Czech s.r.o. Subjekt založený v roce 2011, který spadá do mezinárodní finanční skupiny působící i na mnoha dalších trzích, než jen v České republice. Je to například Slovensko, Gruzie a Polsko.

Credit Air půjčka nabízí žadatelům 500 Kč až 30 000 Kč se splatností na 5 až 45 dnů. Bezpečná půjčka bez ručitele, jíž vyřídíte rychle a pohodlně z domu. Půjčka odlehčená od nejrůznějších poplatků a úroků s dlouhým odkladem splatnosti až na 45 dnů.

Více