Půjčkomat

Nadnárodní společnost Friendly Finance Group poskytuje na našem trhu krátkodobé nebankovní úvěry pod hlavičkou společnosti Půjčkomat. Tyto skutečnosti Půjčkomat předurčují k pověsti stabilní zavedené a seriózní firmy, která má velice silné finanční zázemí a klienti se na ni mohou spolehnout. Pověst Půjčkomatu potvrzují zkušenosti s rychlými nebankovními půjčkami z různých evropských států od Skandinávie, odkud tzv. finské půjčky pocházejí, až po oblast střední Evropy.
Více

Berpůjčku

V České republice nabízí od roku 2013 v nebankovním sektoru půjčky také společnost Berpůjčku s.r.o. Firma si zakládá na filozofii zodpovědného půjčování a transparentního jednání vůči svým klientům. Zájemce o půjčku si také prověřuje. Můžete si zde půjčit sumu od 2000 Kč do 10 000 Kč. Jde o typický mikroúvěr do výplaty. Ovšem v případě, že si půjčujete opakovaně a pravidelně, nabízí se možnost navýšit i tento uvedený úvěrový limit. Doba splatnosti tohoto typu úvěrů je 20 nebo 30 dnů s možností prodloužení, které je samozřejmě zpoplatněno.
Více

Cool Credit půjčka

Prověřená a stabilní úvěrová společnost, to je firma Cool Credit. Poskytuje krátkodobé nebankovní úvěry a jejím heslem je především profesionalita, rychlost a férovost.  Můžete si zde půjčit sumu od 1000 do 10 000 Kč. Dobu splatnosti si můžete zvolit od jednoho dne až do 30 dnů.
Více

Creditportal půjčka

Důvěryhodnost a propracovaný etický přístup ke klientům, to jsou zásady společnosti Creditportal. Jde o mladou dynamickou českou společnost, která sídlí v Praze-Holešovicích a poskytuje krátkodobé nebankovní úvěry. Podmínky pro získání úvěru jsou zde velmi příznivé. Cílem je variabilita ve výši půjčky i nastavení splácení, rychlém zpracování žádosti. Dále je možné volit z více způsobů vyplacení půjčky.
Více

Hyper půjčka

Ryze česká soukromá společnost Bezvafinance s.r.o. nabízí svým klientům Hyper půjčky. Má velice široké portfolio, které zahrnuje jak krátkodobé, tak i střednědobé, ale i dlouhodobé půjčky, ze kterých si může vybrat opravdu každý klient podle svých aktuálních požadavků. Při schvalování půjčky nedochází k nahlížení do registru dlužníků a podmínky jsou pro zájemce jednodušší a mírnější, než v případě bank.  Můžete si tak půjčit od 4000 až do 250 000 Kč, jde tedy o skutečně velice široké spektrum půjček. Splácet můžete 12 až 84 měsíců, tedy rok až sedm let, vše samozřejmě závisí na konkrétní částce.
Více

Japonská půjčka

Japonská půjčka nabízí krátkodobé nebankovní úvěry. Jde o přetransformornovanou půjčku ClickCredit. Společnost je součástí velice silné finanční skupiny Home Credit, což už vytváří záruku serióznosti a stability, proto se není třeba bát zažádat zde o úvěr. Můžete získat krátkodobé úvěry před výplatou za velice výhodných podmínek. Změna ClickCreditu na Japonskou půjčku v červenci roku 2015 souvisela také s některými dalšími změnami. Například se nově navýšit limit pro úvěry až na 15 000 Kč na 30 dní, předtím činil pouze 500 Kč na 30 dní.  Peníze se také vyplácejí už do 10 minut, což je takzvaná expresní platba.
Více

Moment půjčka

Na českém trhu působí od roku 2010 společnost NET INVEST GROUP, s.r.o., která se zaměřila na poskytování krátkodobých nebankovních půjček. Svoje produkty nabízí pod názvem Moment půjčka. Kromě České republiky operace také jinde v Evropě a je tam velmi dobře etablovaná. Je možné si půjčit 999 až 4999 Kč. Ovšem částku 4999 Kč získají pouze klienti, kteří už mají 6 řádně splacených půjček. Doba splatnosti půjčky se pohybuje v rozmezí 7, 14, 21 či 28 dnů.
Více

MoneyNow půjčka

Půjčku MoneyNow provozuje společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o. se sídlem v Praze. Jedná se o českou společnost, která je v České republice etablovaná, proto se není třeba obávat si u ní půjčit.  Zároveň má silné finanční zázemí, protože je součástí zmiňované Dollar Financial Czech Republic s.r.o.
Více

Mutuo půjčka

Společnost Mutuo s.r.o. je garantem solidní krátkodobé nebankovní půjčky, ostatně má to již v názvu, protože Mutuo znamená latinsky půjčka. Jedná se o českou firmu, specialistu na velice rychlé SMS půjčky, u kterých nepotřebujete dokládat žádné potvrzení o příjmu. Stejně tak společnost své klienty neprověřuje z hlediska toho, zda mají záznam v registru dlužníků, nebo nikoli. Ve společnosti Mutuo je možné si půjčit až 5000 Kč bez podpisu smlouvy, protože zákony umožňují tyto sumy peněz půjčovat bez ošetření smlouvou. Při první žádosti ovšem dosáhnete jenom na sumu 1000 Kč.
Více