Dostali jste se do finančních problémů a potřebujte rychle půjčit peníze?

V tomto případě je pro vás skvělým řešením bezúčelová půjčka společnosti Tetička. Jejím prostřednictvím získáte požadované finanční prostředky bez složitého papírovaní a navíc během několika málo minut.

Jak to funguje při sjednávání půjčky?

Jedná se o nový typ půjčky, který společnost poskytuje a který se v některých charakteristikách mírně odlišuje od typických krátkodobých úvěrů, na které se firma specializuje. Předně vám tato nebankovní půjčka umožňuje půjčit si až 12000 Kč na cokoli. Při jejím sjednáním není třeba udávat žádné důvody, a vy si tak můžete snadno půjčit peníze například na vybavení vaší domácnosti, cestování, dárky pro vaše blízké, investice do podnikání či na cokoli jiného. Výši splátek i dobu splatnosti si můžete zvolit sami.

Jaké jsou podmínky poskytnutí půjčky?

O půjčku lze zažádat prostřednictvím formuláře na internetových stránkách společnosti. Následně společnost žadatele kontaktuje telefonicky a vysvětlí mu vše potřebné. Jedinými podmínkami pro žadatele je minimální věk osmnáct let, trvalý pobyt na území České republiky, dva doklady totožnosti, vlastní bankovní účet a doložení pravidelných příjmů. Peníze vám mohou být připsány na váš bankovní účet již během několika minut, a tato rychlá půjčka od Tetičky je tak vhodná především v případě, že potřebujete své peníze opravdu v krátkém čase. Mezi další výhody, které klienti společnosti v rámci recenzí často uvádějí, patří také snadnost, transparentnost či férovost. Tato půjčka navíc nevyžaduje žádného ručitele či hmotnou zástavu a poskytnutí i vedení úvěru jsou po celou dobu zdarma. Poskytovatelem půjčky je prověřená společnost se silným zázemím, a žadatel tedy nemusí mít obavu, že by se později mohly objevit nějaké potíže. Pokud se chcete o této půjčce dozvědět více, můžete využít i podporu společnosti na bezplatné telefonické lince.