AirBank

AirBank je nejmladším členem na českém bankovním trhu. Přestože nenabízí armádu finančních produktů za dva roky svého působení si vede více než dobře. Stručnost, jednoduchost a moderně profilovaná vizáž je něco, co stávající bankovní trh potřeboval. Banka zatím nabízí běžný účet, spořicí účet (s TOP3 garancí úroku) a spotřebitelský úvěr (včetně refinancování). Na nabídku hypotéky si zatím musíme počkat. Nejnižší nabídka poplatků za provoz sice z počátku nebyla hlavní výhodou, nicméně po zrušení poplatku za odchozí platbu za AirBank běžný účet prakticky nic neplatíte. Tedy až na poplatek za výběr v hotovosti, ale tomu se nelze vyhnout nikde.

 

Dokonalost v jednoduchosti

U AirBank však není hlavní nabídka tradičních finančních produktů. Hlavní doménou je totiž AirBank internetové bankovnictví, jenž je více než povedené a nadstandardně vybavené, což ostatně dokazuje možnost uzavřít smlouvu zcela online formou, dokonce i bez fyzického podpisu papírů u kurýra, což je jednoznačně největší bankovní inovace, jaká se na bankovním trhu objevila. Bezkonkurenční je pak velmi rozumný a uživatelsky přívětivý systém, umožňující doslova jedním stiskem tlačítka myši, automatické navrácení poplatku v případě, že je zákazník se službou nespokojen. Komunikace probíhá bez dalšího handrkování, stejně jako slušná a jasná komunikace při změnách úrokových sazeb a to navíc ještě s předstihem.

 

O bance

Air Bank je členem skupiny PPF, to znamená jedné z největších investičních a finančních skupin ve střední a východní Evropě. Své služby a produkty nabízí českým zákazníkům od listopadu 2011, kdy byl poprvé zahájen provoz . Plnohodnotný hráč v bankovním sektoru pro 21. století, s pobočkovou sítí i internetovým bankovnictvím nové generace. Banka staví své jméno na přehledné nabídce srozumitelných služeb, které garantují spokojenost, při jejich využívání. Zkušenosti s AirBank dokazují, že její filozofie se narodila jako otevřená, pravdivá a jednoduchá, co více si od banky prát. Chytře koncipované, ale především zábavné reklamní spoty jen umocňují oprávněný rostoucí úspěch.

 

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)