Ammado půjčky

Existují nebankovní společnosti poskytující výhradně krátkodobé úvěry, jiné se specializují spíše na ty dlouhodobější. Ammado půjčky přináleží v tomto případě spíše ke druhé variantě. Půjčit si můžete sumu v rozmezí od deseti tisíc korun do půldruhého milionu, dobu splatnosti lze nastavit na 12 – 84 měsíců, jinými slovy 1 – 7 roků.

Škraloup v registru dlužníků nijak nevadí, výše částky je ale často změněna podle odpovídající bonity klienta, tudíž se možná nedočkáte úplně přesně takové sumy, o jakou jste původně žádali.

Úroková míra u Ammado začíná na 9,8 procentech, což je v dnešní době poměrně sympatické číslo. V případě, že nebudete stíhat v určitých obdobích splátkového kalendáře shánět peníze (vánoční svátky, dovolená, nemoc a tím pádem menší výdělek v zaměstnání), můžete si odložit celkem až čtyři měsíční splátky. To ale není vše – v případě, že Vaše výdělky klesnou dlouhodobě a nebudete stíhat splácet domluvenou měsíční taxu, lze se dohodnout na nižších splátkách. Díky tomu se ale o něco protáhne splátkový kalendář.

Vyřízení je podle informací na webu provozovatele otázka pouhých dvou minut, vlastně stačí jen vypsat krátkou online žádost. Ammado půjčky se také prezentují minimální mírou byrokracie, žádné ověřování registrů nebo potvrzení o příjmu. Úvěr je tak vhodný doslova pro všechny příjmové i věkové skupiny, nicméně – je nutné si promyslet, kolik peněz potřebujete a zda máte na to vše v pořádku splácet. Minimální měsíční splátky – u nejnižší možné půjčky – se pohybují kolem tří stokorun.

Ammado půjčky se dají sjednat nejen v Čechách, ale i na Slovensku. U nás je poskytovatelem společnost Ammado CZ, se sídlem v Praze v ulici Nademlejnské č. 57. Slovenská pobočka pak sídlí v Bratislavě.

 

Ammado půjčky
4.95 (99.05%) 42 votes

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)