Oberbank půjčka

Neúčelový spotřebitelský úvěr od bankovní společnosti Oberbank AG je zajímavým finančním řešením při pořizování nových věcí a při platbě za nejrůznější služby. Samotná instituce vznikla již v roce 1869 a její hlavní sídlo je v rakouském městě Linz.
Více

Raiffeisenbank půjčka

Společnost Raiffeisenbank a.s. je mezinárodním finančním subjektem s více, jak 140 let dlouhou tradicí. V České republice působí firma od roku 1993. Zákazníci jsou odbavováni prostřednictvím zkušených bankovních úředníků na více, jak 130 pobočkách po celém území České republiky a také online.
Více

Sberbank půjčka

FÉR půjčka je produktem společnosti Sberbank. Jedna z největších ruských bank, jejíž prvopočátky vzniku se datují rokem 1841. Od roku 2011 se angažuje v několika dalších evropských státech, mimo jiné také v České republice. Na tuzemském trhu vznikla odkoupením aktiv tehdejší banky Volksbank.
Více

Wüstenrot půjčka

Wüstenrot  – stavební spořitelna a.s. je jednou z odnoží finanční skupiny Wüstenrot, která poskytuje služby nejrůznějšího typu. Od pojištění, až po úvěry na bydlení, včetně neúčelové hypotéky. Tato německá instituce vznikla již v roce 1921 a je schopna nabídnout půjčku s neomezenými možnostmi.
Více

ZUNO půjčka

ZUNO půjčka je finančním produktem stejnojmenné internetové banky, která spadá pod skupinu Raiffeisen International. Osobitý subjekt, jenž přišel s revoluční nabídkou peněžních služeb libovolného typu. Vedle účtů, spoření, platebních karet a pojištění je to oblíbená oblast úvěrování.
Více

FIO půjčka

Fio banka je poměrně novou bankovní institucí, která získala licenci v roce 2010. Do jejího finančního portfolia nepatří pouze klasické účty, ale také obchodování s nejrůznějšími komoditami, včetně úvěrů libovolného typu. Tím nejtypičtějším je Fio půjčka neboli kontokorentní úvěr.
Více

Poštovní půjčka

Poštovní půjčka neboli Era půjčka. To je řešení Poštovní spořitelny, jež je jednou z obchodních divizí Československé obchodní banky. Subjekt nabízející své profesionální služby za pomoci České pošty. Spojení a partnerství, které je na současném trhu prezentováno pod značkou Era. Poštovní spořitelna je druhou největší institucí v České republice z pohledu počtu klientů.
Více

Equa bank půjčka

Minutová půjčka je úvěrovým produktem společnosti Equa bank, která si svoji popularitu na trhu získala především prostřednictvím svého osobitého přístupu ke klientům. Těch je mimochodem více, jak 200 tisíc a neustále přibývají. Kromě profesionálních online služeb lze využít také některou z 59 poboček po území ČR.
Více

ČSOB půjčka

ČSOB půjčka neboli půjčka na cokoliv. Přesně tak zní produktová nabídka Československé obchodní banky, která aktuálně spadá do finanční skupiny KBC Group N. V. Instituce s mnoha oceněními, jejíž historie se začala psát v roce 1964. Dnes nabízí širokou škálu produktů, včetně výhodné půjčky na cokoliv.
Více