BB Půjčka

BB půjčku poskytuje společnost BB Finance Czech s.r.o. Tato firma je člen mezinárodní skupiny BB Finance Group, jejíž historie sahá do roku 2006 a za tu dobu má již přes 300 tisíc spokojených zákazníků. Tato společnost je zaregistrována jako zpracovatel a správce osobních údajů a jejich ochranu provádí v souladu se zákony České republiky při dodržování patřičných právních předpisů.
U této společnosti si můžete zažádat o BBpůjčku až do výše 45.000,- Kč. Pokud jste nový klient, je dána maximální možná výše půjčky, která se bude pomalu posouvat při opakovaných půjčkách a řádném splácení. Datum splatnosti půjčky se pohybuje mezi jedním týdnem a jedním rokem.

Podmínky získání půjčky

BB půjčka je půjčka neúčelová, což znamená, že nemusíte nikomu vysvětlovat, na co žádané peníze potřebujete. Další výhodou je, že nepotřebujete ručitele. Abyste tuto půjčku získali, musí vám být více jak 21 let, musíte být občanem ČR, vlastnit běžný účet u kterékoliv banky, mít stálý příjem a splacené všechny závazky u jiných poskytovatelů půjček. Výši příjmu si buď firma ověří telefonicky u zaměstnavatele a nebo ho budete muset sami prokázat výspisem z bankovního účtu. Pokud jste důchodce, připravte si kopii důchodového výměru. A jestli jste na rodičovské dovolené, budete potřebovat kopii potvrzení o vyplácení dávky od pracovního úřadu. Kontakt s touto firmou funguje přes internet nebo po telefonu. Pokud používáte internet, je potřeba se řádně zaregistrovat. Přes svůj BB účet pak máte možnost ovládat a nahlížet do svého bnakovnictví. Přes on-line zónu si můžete např. prodloužit dobu splácení až o 30 dní. O bbpůjčku můžete žádat od pondělí do pátku a po jejím schválení můžete očekávat připsání finanční hotovosti na vašem účtě maximálně do tří pracovních dnů.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)