Binární opce – vyzkoušejte demo účet

Obchodování s binárními opcemi se vyznačuje přehledností, kdy kupujícímu je předem známá potencionální výše zisku i případná ztráta. To však obchodování nečiní jednoduchým, jelikož správně odhadnout vývojový trend není nijak lehké.

Chystáte-li se začít obchodovat s opcemi a ještě nemáte zkušenosti, jak tyto obchody probíhají, pak si základy můžete jednoduše osvojit přes demo účet. Na českém trhu existuje několik brokerských společností, které poskytují přehledné obchodní platformy v češtině. V případě anglických verzí je nabídka ještě pestřejší. K jejich ovládání vám stačí pouze počítač nebo smartphone a připojení k internetu.

Přes vybranou internetovou brokerskou platformu stačí založit účet a zažádat o spuštění jeho demo verze. Předtím se u vašeho brokera informujte, zda demo účet vůbec nabízí. Není-li součástí nabídky, raději přejděte k jinému poskytovateli.

Vše si důkladně vyzkoušejte

Výhodou demo účtu je možnost vyzkoušet si dostupné nástroje, které aplikace nabízí a seznámit se s principem obchodování. Přitom však neutratíte ani korunu.

Otevřené demo účty jsou ale časově omezené. Doba platnosti se nejčastěji pohybuje od 5 do 14 dnů. Navíc ne všechny podpůrné nástroje, jako například alarmy při dosažení určité cenové hladiny, nemusí být dostupné. Pro získání základních obchodních návyků to však bohatě vystačí.

Někteří brokeři i při spuštění demo účtu vyžadují nabití vašeho online účtu. Tyto finance si však můžete kdykoliv vybrat. Opět si ale pozorně přečtěte obchodní podmínky brokera, abyste nenarazili na společnosti, které finance zpětně nevyplácí. Každá brokerská společnost licencovaná Českou národní bankou ze zákona musí vrátit neinvestované vklady.

Tabulka binární opce

Při přechodu na reálný účet nespěchejte

Během prvních testovacích dnů budete kontaktováni asistenty z brokerské kanceláře, kteří vám ochotně odpovědí na veškeré dotazy a nejasnosti, které z obchodování vyplynou.

Zároveň také přesvědčují klienty, aby co nejdříve přešly na obchodování s reálnými finančními prostředky. V této fázi se neunáhlete, a to i přestože vašich pár prvních demo obchodů proběhlo se ziskem. Dobře zvažte, zda již jste připraveni obchodovat s reálnými financemi.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)