Buďte o krok vpřed a prověřte své potenciální obchodní partnery

Chystáte se na spolupráci s osobou nebo společností, o které máte jisté pochybnosti? Neriskujte, že se z vašeho obchodního partnera vyklube nespolehlivý či dokonce zadlužený ptáček. Zjistěte si o daném subjektu informace ještě předtím, než začnete kooperovat.

Pomůže vám nový online nástroj Firmo.cz, který sdružuje informace ze všech dostupných zdrojů na jednom místě. Jaké jsou výhody placené služby a proč si ji okamžitě oblíbíte i vy?

V dnešní době můžete na internetu vyhledat téměř vše. Většina veřejně dostupných zdrojů je k dispozici zdarma, nicméně budete muset vynaložit spoustu času, než jednotlivé informace poskládáte dohromady. V tomto ohledu je FIRMO naprosto efektivním řešením, protože vám naservíruje data jako na stříbrném podnose.

financni-portal.cz_firmo_cz_01

FIRMO je obsáhlá databáze subjektů (aktuálně přes tři miliony firem a fyzických osob – podnikatelů), která zpracovává informace z následujících zdrojů:

Zároveň se dozvíte vše o dotacích z EU, veřejných zakázkách, volných pracovních místech, patentech a obchodních známkách. Stačí pár kliknutí a obratem získáte ucelený profil daného subjektu. Rozhraní služby bylo navrženo s ohledem na maximálně intuitivní a rychlé hledání.

FIRMO je placená služba a jako taková samozřejmě nabízí další pokročilé funkce. Jako uživatel ušetříte čas hledáním po různých zdrojích a mimo to dostanete k dispozici přehledný výběr důležitých ekonomických ukazatelů a přehled vzájemných vazeb mezi subjekty (včetně vzdálených). O změnách u vybraných subjektů vás bude okamžitě informovat automatický strážce.

Pokud vás unikátní služba zaujala, není nic jednoduššího, než se zdarma registrovat a vyzkoušet si funkce v rámci časově omezené verze na 14 dní zdarma.

Buďte o krok vpřed a prověřte své potenciální obchodní partnery
5 (100%) 3 votes

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)