Chytrý Honza srovná vše v oblasti financí

Chytrý Honza, to je ve sféře financí poměrně známý pojem. Jeden z největších porovnávačů na českém trhu, který se mezi celorepublikovou špičku řadí nejenom více, jak 2 000 produkty. I z hlediska technologického pokroku nasadil poměrně vysokou laťku se svým informačním systémem Finnology.

Profesionální e-shop s financemi, jež spolupracuje se 193 společnostmi, bankami a peněžními institucemi, od nichž lze získat ty nejlepší produkty na trhu.

Jak šel čas s Chytrým Honzou?

Na počátku všeho byl nápad a vize. To se psal rok 2008 a vznikala představa o finančních službách online. Pojem Chytrý Honza byl utvořen až o rok později, kdy zároveň došlo i k obsloužení historicky prvního zákazníka. Poté následovaly hlavní milníky tohoto specialisty.

  • Rok 2010 – 25 tisíc zákazníků
  • Rok 2011 – Kampaň „Kdo je Honza“, nejúspěšnější projekt roku
  • Rok 2012 – Vzniká aplikace pro hodnocení finančních produktů, 100 tisíc zákazníků

Zlomové se staly především roky 2013 a 2014, kdy se Chytrý Honza spojil se společností Bonnet.cz a začal disponovat více, jak 1 200 poradci po celém území České republiky. V dnešní době se snaží expandovat také na zahraniční trh.

3

Chytré portfolio na míru

Chytrý Honza svou nabídkou pokrývá skutečně všechny finanční oblasti, což dokazuje více, jak 300 000 spokojených zákazníků. Ne nadarmo se tento subjekt řídí heslem „Když finance dělají radost“, což je naplněno do nejmenšího detailu.

Pokryty jsou oblasti, jako úvěry, hypotéky, spoření, účty, pojištění a domácnost.

Využijte srovnání online

Velkou předností tohoto online řešení je fakt, že většinu předkládaných služeb lze získat online, z pohodlí vlastního domova. Zásadní jsou hlavně finanční kalkulačky, jež na základě vašich požadavků zobrazí seznam vhodných produktů, s nímž lze pracovat podle nejrůznějších kritérií.

Pro mnohé je zásadní především výsledná cena, kterou se díky propracovanému algoritmu a neustále aktualizované databázi dozvíte během několika vteřin.

Chytrý Honza je pomyslným finančním supermarketem, v němž docílíte svého.

1
Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)