Citibank konsolidace

Banka Citibank je součástí globální finanční korporace Citigroup. Sídlo mateřské společnosti se nachází v hlavním městě USA, tedy New Yorku. Její založení sahá až do roku 1812 kdy byla založena pod názvem City Bank of New York, načež za nedlouho poté přejmenovala na First National City Bank of New York. Řadí se jednoznačně mezi špičku na americkém finančním trhu a silné postavení ve světě dokazuje i sítí 140 poboček v různých zemích. Působení Citibank v českých bankovních vodách započalo v roce 1991 a byla jednou z prvních zahraničních bank u nás. Primární aktivitou Citibank zpočátku bylo poskytování finančních služeb pro velké i nadnárodní podniky, a až později bylo rozhodnuto poskytovat servis bankovních služeb i fyzickým osobám a malopodnikatelům.

Konsolidace půjček od Citibank

Nabídka pomoci se splácením spotřebitelských, neúčelových, hypotečních a dalších úvěrů spočívá u Citibank ve formě konsolidační půjčky. To ve stručném znění znamená, že Citibank konsolidace sjednotí finanční produkty vedené u jiných finančních institutů v jednu jedinou splátku, čímž klient většinou dosáhne výrazných slev a pravidelné měsíční splátky se stanou snazší a přehlednější. Žadatel o konsolidaci úvěrů musí splňovat základní podmínky, mezi které patří povinnost žít a pracovat na území České republiky a pravidelný měsíční příjem ve výši minimálně 15 000 korun.

Výhody v kostce

Soubor výhod Citibank konsolidace půjček obsahuje garanci výhodné úrokové sazby a výrazné snížení měsíčních splátek a současně tak i konečné dlužné částky. Konsolidace nabízí půjčku v rozmezí od 30 000 až do částky 600 000 korun. Citibank zároveň neúčtuje žádný poplatek za správu a zřízení úvěru Obavy z poplatků a penále nehrozní ani v případě, že se zákazník rozhodne uhradit své závazky předčasně mimo stanovený termín. Citibank jde pochopitelně s dobou, proto i ona poskytuje možnost zařízení konsolidační půjčky online a pomoc při výpočtu klientům zajistí Citibank kalkulačka konsolidace. V rámci konkurenčního boje přichází Citibank s příslibem, že přebije nabídku konsolidační půjčky od jiného finančního institutu, jež si žadatel donese.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)