ČSOB Pojišťovna

ČSOB Pojišťovna je, jak už napovídá název, dceřiná společnost Československé obchodní banky. Pro své klienty garantuje široké a o kvalitu se opírající portfolio nejrůznějších pojišťovacích služeb.
 

Historie ČSOB Pojišťovny

ČSOB Pojišťovna a.s byla původně založena v roce 1994 pod názvem Chmelařská vzájemná pojišťovna. O čtyři roky později roku 1998, a pouhé dva roky po vstupu na trh, se objevil ve společnosti strategický partner KBC Insurance N.V., který se stal v roce 2001 jejím 100% vlastníkem. V souvislosti s tímto sloučením, změnila původní Chmelařská pojišťovna název na ČSOB Pojišťovna. Historie pojišťovny IPB probíhala obdobně. Investiční banka a.s. v roce 1992 založila Pojišťovnu IB a.s., která se stala jednou z prvních tuzemských pojišťoven, které se po demonopolizaci českého pojišťovnictví objevily na trhu. Později proběhla transformace do IPB Pojišťovny a.s. Současná ČSOB Pojišťovna vznikla dne 1. 1. 2003 na základě prodeje podniku mezi IPB Pojišťovnou, a.s. a ČSOB Pojišťovnou. V dnešní době je ČSOB Pojišťovna univerzální pojišťovnou s širokým portfoliem životních i neživotních pojištění pro fyzické i právnické osoby.

 

Přednosti ČSOB Pojišťovny

  1. Kvalitní servis a služby , také díky ČSOB pobočkám, banka se navíc snaží klientům vycházet vstříc
  2. Držitel prestižního ocenění Nejlepší pojišťovna roku 2010 od Hospodářských novin za dlouhodobě stabilní kvalitu a pozici na trhu
  3. Silné zázemí společnosti, klienti mohou využít poskytovaného zázemí jednou z největších finančních skupin v Evrop. kterou je KBC. Ta umožňuje nabídnout klientům odpovídající produkty jejich potřebám a požadavkům ve všech životních situacích.
  4. Stabilní postavení na trhu mezi českými pojišťovnami, již několik let se pojišťovna řadí mezi přední hráče na trhu.

 

O ČSOB Pojišťovně

  1. Pojišťovna spravuje přes milion pojistných smluv.
  2. Řadí se mezi největší pojišťovny na domácím trhu
  3. Pojišťovna patří k největší finanční skupině na trhu (KBC)
  4. Nabízí dlouhodobě kvalitu, stabilitu a komplexní služby.

 

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)