ČSOB – Stavební spoření – Úvěrový tarif

Spořte si peníze na stáří a zároveň využijte možnosti, čerpat úvěr se zajímavými splátkovými podmínkami. To je stavební spoření od ČSOB, respektive úvěrový tarif. Ten dosahuje hned několika modelových variant v závislosti na potřebách žadatele. Je to například tarif Aktiv 15, Aktiv 20, Aktiv 25 a Aktiv 30.

Hlavním cílem tohoto typu stavebního spoření je získat peníze na bydlení. Vedle klasického zhodnocení se připravte na státní podporu a především minimální poplatek za žádost o úvěr. Investice, jež je pojištěna ze zákona a přináší tak jeden z nejbezpečnějších produktů svého druhu. ČSOB stavební spoření s úvěrovým tarifem poslouží fyzickým i právnickým osobám.

Výhody stavebního spoření:

 1. Roční zhodnocení vkladů je ve výši 3,2 %, přičemž je do této hodnoty započítána také maximální státní podpora ve výši 2 000 Kč.
 2. Pakliže si na účet ze stavebního spoření vložíte více, jak 20 000 Kč, bude vám tato částka převedena do dalšího roku. ČSOB pomáhá klientům získat maximum.
 3. Jakékoliv vklady jsou pojištěny ze zákona, a to do částky až 100 000 EUR.
 4. Zvolíte-li úvěr na bydlení ze stavebního spoření, obdržíte garantovanou úrokovou sazbu 3,5 %.
 5. Na výběr máte z několika tarifů Aktiv, přičemž státní podpora 10 % se vztahuje k jakémukoliv z nich.
 6. Garantovaná roční úroková sazba vkladů je 0,5 %.

Nevýhody stavebního spoření:

 1. Při založení stavebního spoření nebo zvyšování cílové částky je třeba uhradit poplatek 1 %.
 2. Při využití úvěru na bydlení počítejte s poplatkem 0,56 % z cílové částky.
 3. Abyste obdrželi všechny přislíbené bonusy, musíte si peníze vybrat až po uplynutí platnosti smlouvy, a to je minimálně na období 6 let.

Podmínky stavebního spoření:

 1. Občan České republiky
 2. Občan Evropské unie s povolením k trvalému pobytu v ČR
 3. Fyzická nebo právnická osoba.

Často kladené otázky:

 1. Kolik zaplatím při žádosti o úvěr ze stavebního spoření ČSOB? – Při schválení vašeho požadavku počítejte s jednorázovým poplatkem ve výši 0,56 % z požadované sumy.
 2. Jak moc je bezpečné zhodnocovat vklady v rámci stavebního spoření? – Ve své podstatě jde o jeden z nejspolehlivější finančních produktů na současném trhu. Vaše vklady jsou pojištěny ze zákona, a to do výše 100 000 EUR.
 3. Jaké modely přináší úvěrový tarif stavebního spoření? – V tomto směru lze volit mezi těmito produkty – Aktiv 15, Aktiv 20, Aktiv 25 a Aktiv 30.
Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)