Diners Club Classic

Kreditní karty nabízí svým uživatelům nespočet výhod, odměn a slev. Ovšem jen některé jsou známkou luxusu pro movitější klientelu.

Jednou z nich je i kreditní karta Diners Club Classic, která vám nabídne nadstandardní servis, a navíc jistě oceníte také fakt, že společnost Diners Club je výhradním vydavatelem kreditní karty Diners Club Classic, a proto pro vás odpadá nutnost smluvního vztahu s bankou, jako je tomu u jiných kreditních karet, které vydávají banky či nebankovní společnosti.

Nadstandardní servis a luxusní odměny nabízí Diners Club Classic

Majitelé kreditní karty Diners Club Classic mají za roční poplatek 2 490 Kč k dispozici vstupy do VIP letištních salónků, exkluzivní komplexní balík cestovního pojištění a asistenční služby i pro rodinné příslušníky.

Navíc mají možnost půjčit si peníze až na 60 dní bez úroku a bez vázanosti na bankovní účet a také mohou využívat Fast Lane, rychlý pruh při bezpečnostní kontrole na letišti ve Vídni. Limit kreditní karty Diners Club Pure je od 50 000 Kč do 350 000 Kč, hotovostní limit činí 50 000 Kč na 7 dní a automaticky se stáváte také součástí věrnostního programu Club Rewards.

Věrnostní program Club Rewards

Svým stálým klientům chce společnost Diners Club nabídnout nadstandardní servis, a tak v rámci užívání karty získáváte body. Ty pak můžete směnit za atraktivní odměny. Za každých 375 Kč v rámci 1 zúčtovacího období vám náleží 1 Club Rewards bod, přičemž za 1 zúčtovací období můžete nasbírat až 300 bodů. Přehled odměn najdete na portálu eLounge, který sdružuje všechny služby týkající se kreditních karet Diners Club.

Úroková sazba pro bezhotovostní platby i pro výběr hotovosti činí 13,9 % p.a. a pro získání kreditní karty je nutné dosáhnout 18ti let věku a doložit váš příjem. Používání kreditní karty Diners Club Classic však nemá žádný vliv na rating v úvěrovém registru.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)