Diners Club Pure

Kreditní karty jsou oblíbeným platebním nástrojem, a to nejen pro své luxusní výhody, které nabízí. Ale i mnoho atraktivních odměn na vás čeká, díky používání kreditní karty, a jednou z nich je také kreditní karta Diners Club Pure.

Velkou výhodou této karty, kterou jistě oceníte, je, že společnost Diners Club je výhradním vydavatelem kreditní karty Diners Club Pure, a proto pro vás odpadá nutnost smluvního vztahu s bankou, jako je tomu u jiných kreditních karet, které vydávají banky či nebankovní společnosti.

Nejen slevy u obchodníků nabízí Diners Club Pure

Díky kartě Diners Club Pure získáte mnoho luxusních výhod a přitom roční poplatek za kartu činí 0 Kč. Limit kreditní karty Diners Club Pure je od 30 000 Kč do 200 000 Kč a hotovostní limit činí 30 000 Kč na 7 dní.

Mezi další benefity z užívání kreditní karty pak patří půjčení peněz až na 60 dní bez úroku a vázanosti na bankovní účet a využití Fast Lane, rychlého pruhu při bezpečnostní kontrole na letišti ve Vídni. Navíc se stáváte také součástí věrnostního programu Club Rewards, ve kterém na vás čekají další atraktivní odměny.

Věrnostní program Club Rewards

Stanete-li se držiteli karty Diners Club Pure, jste také automaticky součástí věrnostního programu Club Rewards. Díky věrnostnímu programu získáte ze všech vašich transakcí provedených přes kreditní kartu Diners Club Pure body.

Za každých 375 Kč v rámci 1 zúčtovacího období vám náleží 1 Club Rewards bod, přičemž za 1 zúčtovací období můžete nasbírat až 300 bodů. Nasbírané body lze vyměnit za atraktivní odměny na portálu eLounge, který sdružuje všechny služby týkající se kreditních karet Diners Club.

Bezpečnost je zajištěna

V případě, že vám bude karta odcizena, přebírá na sebe společnost Diners Club veškeré náklady. Při zneužití tak neplatíte vzniklé škody. To vše nabízí kreditní karta Diners Club Pure bez jakýchkoli měsíčních či ročních poplatků a navíc jistě oceníte, že používání karty nemá vliv na rating v úvěrovém registru.

Úroková sazba pro bezhotovostní platby i pro výběr hotovosti činí 13,9 % p.a. a pro získání kreditní karty je nutné dosáhnout 18ti let věku a doložit váš příjem.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)