Diners Club Pure+

Společnost Diners Club vydává kreditní karty Diners Club Pure+, které vám zajistí mnoho luxusních odměn. Nejen díky odměnám jsou však kreditní karty, čím dál tím více oblíbenější. Kreditní karty totiž s sebou přináší i pojištění, nemalé výhody při cestování a s každým nákupem máte něco navíc.

Velkou výhodou karty Diners Club Pure+ je, že jejím výhradním vydavatelem je společnost Diners Club, a proto pro vás odpadá nutnost smluvního vztahu s bankou, jako je tomu u jiných kreditních karet, které vydávají banky či nebankovní společnosti.

Lákavé benefity s kreditní kartou Diners Club Pure+

Kreditní karta Diners Club Pure+ vám přinese mnoho benefitů. Za roční poplatek 1 490 Kč si můžete půjčit peníze až na 60 dní bez úroku, získat bezkonkurenční cestovní pojištění, vstup do 450 letištních salónků po celém světě v rámci Fair Use Policy a v neposlední řadě také využití Fast Lane, rychlého pruhu při bezpečnostní kontrole na letišti ve Vídni.

Navíc se automaticky stáváte součástí věrnostního programu Premium Rewards a výhodou je také, že používání této karty pro vás nemá vliv na rating v úvěrovém registru. Limit kreditní karty Diners Club Pure+ je od 30 000 Kč do 200 000 Kč a hotovostní limit 30 000 Kč na 7 dní.

Věrnostní program Premium Rewards

Díky věrnostnímu programu Premium Rewards na vás čeká mnoho atraktivních odměn. V této prémiové úrovni věrnostního programu můžete získat až trojnásobný počet nasbíraných bodů oproti základní úrovni. Za každých 125 Kč v rámci 1 zúčtovacího období vám náleží 1 Club Rewards bod, přičemž za 1 zúčtovací období můžete nasbírat až 1 000 bodů.

Nasbírané body lze vyměnit za atraktivní odměny na portálu eLounge, který sdružuje všechny služby týkající se kreditních karet Diners Club. Jako bonus můžete také v prémiové úrovni věrnostního programu vyměnit body za míle do věrnostních programů renomovaných leteckých společností a hotelových sítí.

Úroková sazba pro bezhotovostní platby i pro výběr hotovosti činí 13,9 % p.a. a pro získání kreditní karty je nutné dosáhnout 18ti let věku a doložit váš příjem.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)