Diners Club White Golf

Kreditní karta Diners Club White Golf svým držitelům přináší ještě něco navíc oproti klasickým kreditním kartám. Nespočet benefitů, výhod a odměn čeká na každého majitele této karty.

Především golfoví nadšenci jistě ocení slevu do vybraných golfových klubů a zároveň i fakt, že společnost Diners Club je výhradním vydavatelem kreditní karty Diners Club White Golf, a proto pro vás odpadá nutnost smluvního vztahu s bankou, jako je tomu u jiných kreditních karet, které vydávají banky či nebankovní společnosti.

Na golf jedině s kreditní kartou Diners Club White Golf

Atraktivní výhoda v podobě 20% slevy z Green Fee pro vás jako hráče není zcela jedinou. Slevu můžete uplatnit na více než 150 golfových hřištích a zároveň můžete také využívat bezplatnou přepravu golfového bagu nebo kvalitní golfové pojištění, které platí jak v České republice, tak i v zahraničí.

Za roční poplatek 1 990 Kč nemáte však pouze golfové výhody. Až na 60 dní máte možnost půjčit si peníze bez úroku a bez vázanosti na bankovní účet, dále vám je k dispozici vstup do 450 letištních salónků s nejvyšším komfortem po celém světě v rámci Fair Use Policy a využít můžete také Fast Lane, rychlý pruh při bezpečnostní kontrole na letišti ve Vídni.

Dalšími výhodami kreditní karty Diners Club White Golf je, že její používání nemá vliv na rating v úvěrovém registru nebo že v případě odcizení karty neplatíte žádné škody. Veškeré vzniklé náklady na sebe přebírá společnost Diners Club. A jako bonus můžete využívat komplexní balík cestovního pojištění a asistenčních služeb i pro spolucestující.

Věrnostní program Club Rewards

Všichni majitelé kreditní karty Diners Club White Golf jsou také automaticky ve věrnostním programu Club Rewards, díky kterému si můžete vybírat lákavé odměny za své transakce provedené kartou. Za každých 375 Kč v rámci 1 zúčtovacího období vám náleží 1 Club Rewards bod, přičemž za 1 zúčtovací období můžete nasbírat až 300 bodů. Přehled odměn najdete na portálu eLounge, který sdružuje všechny služby týkající se kreditních karet Diners Club.

Club Rweards
Club Rweards

Úroková sazba pro bezhotovostní platby i pro výběr hotovosti činí 13,9 % p.a. a pro získání kreditní karty je nutné dosáhnout 18ti let věku a doložit váš příjem. Limit kreditní karty Diners Club Pure je od 50 000 Kč do 350 000 Kč a hotovostní limit činí 50 000 Kč na 7 dní.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)