Discover – flexibilní kreditní karta bez poplatků

Kreditní karty poskytují vysokou finanční flexibilitu s možností odložených splátek. Platba kreditními kartami je čím dál oblíbenější, a proto se není čemu divit, že se bankovní společnosti předhánějí v tom, která svým klientům poskytne výhodnější benefity.

Mezi významné společnosti na finančním trhu patří společnost Discover, která se jako jedna z mála zaměřuje na mladé lidi a studenty, pro které získat svou první kreditní kartu bez stabilních příjmů není jednoduché.

O to větším překvapením je, že kreditní karty Discover disponují širokou paletou odměn a jsou bez ročních poplatků.

Vrácení peněz při nakupování

Vrácení určité částky z nákupu je oblíbenou formou benefitů. V nakupování ve vybraných obchodech napomáhá kreditní karta k úsporám. Během roku se aktualizuje seznam obchodů, ve kterých nakupováním můžete ušetřit až 5 % z celkové částky.

Ušetřit 5 % až 20 % lze také ve více jak dvě stě  internetových obchodech, jakými jsou Apple Store, Macy´s nebo Best Buy. Bez výhod není ani nakupování v ostatních obchodech, kde vám z celkové částky bude vráceno 1 %.

Žádné poplatky za platby do zahraničí a vedení karty

Kreditní karty Discover se výrazně liší od ostatních kreditních karet v absenci poplatků. Discover si neúčtuje žádné roční poplatky za vedení kreditní karty, ani poplatky při platbě do zahraniční. Poplatky nejsou omezeny ani nadlimitními výběry a přečerpáním karty.

Kreditní karta Discover celkově vychází vstříc mladým lidem bez zažitých splátkových návyků. Za první opožděnou splátku vypůjčené částky nejsou žádné sankce a zpoždění plateb překvapivě nesnižuje hodnocení APR, podle kterého se hodnotí bonita klientů v USA.

Pokud nečekaně přijdete o práci, nemusíte svou kreditní kartu ihned rušit. Klientovi je určena nižší sazba s plánovanými splátkami.

Nadstandardní služby

Kreditní karty Discover jsou akceptovány u více jak 9 milionů obchodníků. Samozřejmostí je 24 hodinový zákaznický servis v anglickém jazyce.

Nadstandardní službou je nulová odpovědnost za vámi neuskutečněné nákupy a podezřelé transakce, které proběhly například během odcizení karty. A pokud budete potřebovat novou kartu, obdržíte ji do 24 hodin.

Kreditní karta Discover nabízí jednoduché finanční řešení bez omezujících opatření. Dává svým majitelům volnost nakládat s finančními prostředky a splácet jen to, co skutečně utratí.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)