Malá půjčka

Malá půjčka je určena žadatelům, kteří si vystačí s menší finanční sumou. Povětšinou jde o krátkodobé úvěry poskytované v horizontu několika dnů. Na konci tohoto splátkového období je navracena původní částka, včetně poplatku.
Více

Půjčka na dluhy

Máte staré neuhrazené závazky a nikdo vám kvůli tomu nechce půjčit peníze? Řešíte existenční problémy a jakýkoliv úvěr přijde vhod? Pak je tu půjčka na dluhy, s níž se vám dostane adekvátního východiska. Řešení, s pomocí něhož budete moci financovat své závazky a potřeby libovolného charakteru.
Více

Osobní půjčka

Osobní půjčka je běžným nebankovním úvěrem, s pomocí něhož lze financovat nákup libovolných věcí a služeb. Úvěr nenáročný na získání, který se může pyšnit velkým procentem schválených žádostí. I díky tomu uspěje spousta žadatelů, mezi nimiž se nachází zaměstnanci, podnikatelé, matky na mateřské dovolené, důchodci nebo studenti.
Více

Půjčka na cokoliv

Nechcete se při svých nákupech jakkoliv omezovat? Řešit situaci na co máte a na co nemáte, popřípadě rozmýšlet, co za dané peníze koupit? Pak je tu půjčka na cokoliv, která je bezúčelová. Získáte ji velice snadno prostřednictvím online žádosti a nemusíte nikomu dokazovat, na co ji použijete.
Více

Půjčka na exekuci

Exekuce, insolvence a podobné procesy jsou určitě nepříjemnou zkušeností pro mnohé z vás. Pakliže se z těchto problémů chcete co nejrychleji vymanit, bude vám nápomocna půjčka na exekuci. Ta je na rozdíl od jiných typů úvěrů poskytována také v těchto situacích.
Více