ePojisteni.cz

Společnost ePojisteni.cz se specializuje na srovnávání nabídek pojišťoven a prodej pojištění online. Měsíčně navštíví webové stránky společnosti asi 150 tisíc lidí, což z ní činí největšího a nejvýznamnějšího poskytovatele online pojištění na českém trhu. Společnost je pod důkladným dozorem České národní banky, od níž získala licenci pro spolupráci se všemi pojišťovnami v ČR v roce 2008. Na internetovém portálu epojištění.cz mohou zájemci najít velmi přehledné a jednoduché srovnání pojistných produktů různých pojišťoven a následně si sjednat pojištění online. V případě dotazů, speciálních požadavků nebo řešení nestandardních situací mohou klienti navštívit osobně klientská centra, která společnost provozuje v Praze a v Brně.

Produkty srovnávače

Společnost ePojisteni.cz zprostředkovává díky výhodným podmínkám, které má s pojišťovnami sjednány, i díky fungování online svým klientům pojistné produkty za nižší ceny než samotné pojišťovny. Návštěvníci webových stránek mohou vybírat z mnoha oblastí týkajících se pojištění. Nejvýznamnější je zprostředkování povinného ručení, v současné době je ePojisteni.cz lídrem mezi online poskytovateli na českém trhu. Dále nabízí společnost srovnávače a možnost sjednání těchto produktů: cestovní pojištění, pojištění majetku, havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti, životní pojištění, úrazové pojištění, nemocenské pojištění, pojištění psů a koček, pojištění cizinců, pojištění právní ochrany, pojištění domova a asistenční služby.

Výhody a nevýhody srovnávače

Srovnávač ePojisteni.cz je jeden z nejsilnějších srovnávačů na českém trhu. Jeho velkou výhodou je nejširší nabídka produktů pojištění na českém trhu, důkladně vybrané pojišťovny, a takové vyjednané podmínky s nimi, které umožňují nabídnout zákazníkům nejnižší ceny. Dále společnost nabízí profesionální klientský servis, který poskytují specialisté na telefonních linkách nebo v jedné ze tří kamenných poboček. Nevýhodou však je, že zákaznické centrum funguje pouze v pracovních dnech a absence mobilní aplikace.

Sjednání online

Proces sjednání pojištění na portálu ePojisteni.cz je velice rychlý a jednoduchý. Nejprve zadáme osobní údaje a informace o věci, kterou chceme pojistit, do internetového formuláře. Poté si vybereme pomocí srovnávače konkrétní pojišťovnu a její produkt. U povinného ručení obdržíme ihned dočasnou zelenou kartu e-mailem, v tištěné podobě ji pak dostaneme poštou.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)