GE Money Bank konsolidace

Konsolidační nabídka GE Money Bank se v předchozích obdobích těšila velké oblibě. Pouze v lednu a únoru 2013 banka konsolidovala půjčky v celkovém objemu 2,35 miliardy Kč a celkově zaznamenala desetiprocentní nárůst oproti předešlému roku. Zřízení Konsolidace půjček banka nabízí bez poplatku, stejně jako vedení úvěrového účtu i za předčasné splacení.
 

Až 600 tisíc kč. nabízí konsolidace půjček od GE Money

Konsolidace půjček od GE Money, dovoluje zájemci sjednotit dohromady různé finanční produkty. Libovolné půjčky, kontokorenty či kreditní karty. Spolužadatele není trřeba do výše 300 000 Kč, nejvyšší možná částka úvěru činí 600 000 Kč. Období splácení je možné rozložit až na 96 měsíců. Stávajícím klientům GE Money Bank umožňuje dokonce i rodinné sloužení závazků až pro tři členy najednou. Zákazník má libovolnou volbu výše měsíční splátky. Zcela sám si nastavuje také datum, kdy budou odcházet pravidelné splátky. Datum může klient kdykoliv v průběhu splácení zaměnit podle potřeb Konsolidaci půjček u GE Money lze zdarma předčasně splatit, a to v plné výši nebo částečně. Pokud klient potřebuje může také získat další finanční prostředky.

 

Zredukovaná administrativa

Podání žádosti u GE Money Bank pro konsolidaci půjček probíhá zpravidla ve dvou fázích. S první návštěvou klient předloží dva doklady totožnosti a seznámí bankéře se základními informacemi o úvěrech ke konsolidace. Osobní bankovní poradce na počkání připraví nabídku několika variant Konsolidace a výše úspory a pomůže mu vybrat nejoptimálnější řešení.
 

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)