Hotovostní půjčka a 3 nejlepší poskytovatelé

Mezi nejoblíbenější způsob, jak si vzít půjčku, je půjčka domů v hotovosti. Na českém finančním trhu jsou 3 nejlepší poskytovatelé, kteří vám poskytnou hotovostní půjčku s jasně danými a transparentními podmínkami. Mezi tyto poskytovatele patří Cofidis, Provident a Tommy Stachi.

Jak získat hotovostní půjčku? Úplně snadno. Vyplňte online formulář na webových stránkách vybrané společnosti. V krátké době vás kontaktuje obchodní zástupce společnosti, kterému podáte podrobnější informace. Po schválení půjčky vás navštíví u vás doma. Po podpisu velmi jednoduché smlouvy vám jsou peníze vyplaceny v hotovosti. Předem se zeptejte, zda budete hradit po vyplacení první splátku nebo nikoliv. V hotovosti můžete získat až 80 000 Kč v závislosti na vašich příjmech. Pokud můžete příjem doložit, půjčit si může i žena na mateřské nebo student. Nebankovní hotovostní půjčky do domu splácíte v měsíčním nebo týdenním intervalu obchodnímu zástupci, který s vámi smlouvu o půjčce podepsal a vyplatil vám peníze.

Mezi další oblíbené hotovostní půjčky patří půjčka Cofidis. Zde vám půjčí od 40 000 korun do 500 000 Kč. U této půjčky získají výhodně peníze především páry. Pokud si o půjčku požádáte s manželem, získáte výhodnější úročení než když si požádáte jako jedinec. Pro vaše klidné spaní je výhodné si půjčku pojistit proti neschopnosti splácet. Cofidis půjčky bez registru je vhodná prakticky na cokoliv. Zařídíte si s ní nové vybavení bytu, auto nebo dovolenou. Při zadání požadované částky do kalkulačky vidíte okamžitě, kolik vás bude půjčka stát. Tyto poplatky jsou neměnné a objeví se i na vaší úvěrové smlouvě. Půjčka je velmi bezpečná. Můžete ji využít bezúčelově na cokoliv si zamanete. I zde však platí, že je potřeba řídit se zodpovědným půjčováním.

Pokud vám nabídka firmy Cofidis nevyhovuje a chcete si sjednat půjčku, kterou vám dají i na pobočce, pak vyzkoušejte půjčku Tommi Stachi. Než se na pobočku vypravíte, přečtěte si o Tommi Stachi recenze. Jde o ověřenou společnost a proto najdete řadu recenzí spokojených zákazníků. Zjistíte tak, že se nemusíte obávat vzít si půjčku. Výhodou půjčky u Tommy Stachi je, že neposuzují vaši platební morálku v minulosti, ale zajímá je vaše aktuální finanční situace. K dispozici pak máte až 150 000 korun bez zajištění. Splatnost lze nastavit až na 30 měsíců. Půjčka je bez poplatku předem a k jejímu vyřízení vám postačí dva doklady totožnosti, pracovní smlouva a výpis z účtu nebo výplatní páska za poslední dva měsíce. Samozřejmostí je i půjčka pro OSVČ. Ty musí doložit i ŽL a daňové přiznání za uplynulý rok. Také faktury vydané za poslední dva měsíce. U půjčky nedokládáte účel jejího využití. Společnost Tommy Stachi působí na českém trhu od roku 2004.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)