Hotovostní půjčky

I když je v dnešní době téměř nutnost vlastnit účet u některé z bank, stále jsou lidé, kteří upřednostňují peníze v hotovosti. Může to mít různé příčiny. Jednou z nich je často i to, že za sebou nemají bezchybnou platební historii, hrozí jim zablokování účtu, exekuce na mzdu, která jim na účet chodí nebo prostě jen potřebují mít peníze po ruce ihned. Většina klasických bank půjčuje svým klientům peníze bezhotovostně, právě zasláním na účet, všechno je pak více transparentní a dohledatelné. Hotovostní půjčka je pak taková, pro kterou si budete muset zajít spíše do nebankovní instituce typu Provident Financial, Cetelem nebo Cofidis a budete muset počítat s vyššími úroky. Půjčky v hotovosti patří mezi velmi oblíbené produkty pokud potřebujete opravdu rychle pomoci.

Pohodlnost nade vše

Mezi nebankovními subjekty poskytujícími spotřebitelské úvěry panuje velký konkurenční boj a jednotliví poskytovatelé půjček neustále přicházejí s inovacemi, kterými by nalákaly nové klienty. Běžné jsou hotovostní půjčky na ruku, kdy máte peníze do pěti minut od podpisu smlouvy na poboččce a můžete si je utrácet za co chcete. Klienti, kteří mají rádi diskrétnost a pohodlí, si mohou objednat hotovostní půjčky do domu. Pokud si zažádáte o tento druh půjčky, zaměstnanec dané společnosti vám ještě ten den s penězi a příslušnými papíry k vyplnění klepe na dveře. Pokud potřebujete peníze třeba na nákup zboží přes internet, můžete zažádat o hotovostní půjčky ihned na účet. Jsou společnosti, které vám finanční prostředky poskytnout do 24 hodin.

Rizika

Úroky u nebankovní půjčky budou vždy vyšší než u klasického bankovního úvěru. Často je daná i minimální hranice a vy si tím pádem jste nuceni půjčit víc peněz než vlastně potřebujete. Na první pohled se to může zdát příjemné, ale uvědomte si, že o to víc a déle budete muset splácet, o to víc přeplatíte. Zpravidla se jedná o půjčky od 5ti do 100 tisíc. U některých společností si můžete půjčku vzít i jen na jeden měsíc, většinou ale budete peníze splácet minimálně jeden rok. Pokud se spozdíte se splácením, úroky se vám stále navyšují. Půjčku ručíte většinou směnkou, méně často pak zástavou. V druhém případě má věřitel větší jistotu, že prodejem zastavené věci se mu finanční prostředky vrátí.

Hotovostní půjčky nabízíme: hotovostní půjčky Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, hotovostní půjčka do domu
Půjčky do výše: hotovostní půjčka 10000 Kč, 15000 Kč, 35000 Kč, 50000 Kč,

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)