Hypoteční banka, a.s.

Hypoteční  banka  je moderní, profitabilní banka, která se zaměřuje výhradně  na poskytování hypotečních úvěrů a již více než šest se drží na špičce mezi poskytovateli hypotečních produktů. Tuto pozici si banka chce udržet i nadále díky širokému spektru produktů určených na financování bydlení svých klientů, profesionalitě a vstřícnosti ke klientům.  Do 31. prosince 2005 vystupovala banka pod názvem Českomoravská hypoteční banka, a.s., 1. ledna 2006 došlo ke změně názvu obchodní firmy na Hypoteční banka, a.s. Centrála banky sídlí od roku 2007 v budově ČSOB v Praze Radlicích.

Historie

Banka po svém založení v roce 1991 nejprve působila jako univerzální obchodní banka regionálního charakteru. Když v září roku 1995 dostala oprávnění k emisi hypotečních zástavních listů, stala se tak  první bankou v České republice specializovanou na oblast hypotečních úvěrů. Od roku 2000  se banka stala součástí silné finanční skupiny ČSOB. V současné době je Hypoteční banka největším emitentem hypotečních zástavních listů v ČR.

Proč zvolit Hypoteční banku?

Hypoteční banka nabízí svým klientům výběr z více než 300 kombinací hypotečních produktů, čímž dokáže zohlednit různé situace a požadavky spojené s financováním bydlení občanů. Zájemci mohou při výběru hypotéky využít pomoci specialistů na pobočkách, kterých je na našem území v současné době 26. Dále je obchodní síť tvořena poradenskými místy a množstvím externích hypotečních poradců. Základní informace o nabízených hypotékách lze najít i na webových stránkách banky, kde je k dispozici i hypoteční kalkulačka a jiné aplikace a nástroje, které mohou pomoci při rozhodování o financování bydlení. Velkou předností pro ty, kteří chtějí ušetřit čas, je, že Hypoteční banka jako jediná na trhu nabízí možnost sjednání hypotéky online přímo na webových stránkách.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)