Hypotéka Česká spořitelna

Česká spořitelna je největší banka u nás. Pevné kořeny její historie sahají už na začátek 19. století. Má přes 5 milionů klientů a široké portfolio služeb. Mezi nejvyužívanější produkty patří hypotéka České spořitelny. Finance vám poskytne nejen na pořízení bytu, domu, pozemku, ale třeba i chaty nebo dřevostavby. Tento typ úvěru lze využít i na finacování částečné nebo celkové rekonstrukce.

Výhody hypotéky

Stejně jako mnoho ostatních bank i Česká spořitelna nabízí sjednání hypotéky bez poplatku za vyřízení. Oproti dřívějším zvyklostem tedy ušetříte tisíce. Pokud žádáte hypotéku na byt, je možné jeho ocenění zdarma on-line – dalších pář tisícovek v kapse. K čerpání hypotéky nebudete muset předkládat žádné faktury. Pro odpůrce byrokratických procesů ideální řešení. Pokud nemáte k dispozici finanční rezervu, nevadí. Česká spořitelna hypotéku poskytuje až do 100 % hodnoty nemovitosti a můžete ji splácet klidně i 30 let. Je zde také možnost různými způsoby snižovat základní úrokovou sazbu. Pokud si např. pořídíte hypotéku na minimálně 20 let a zároveň zvolíte fixaci mezi třemi a pěti lety, získáte zvýhodnění o 0,3%. Jako bonus k tomu, prémii na každé další fixační období. Pokud již klientem České spořitelny jste, nebo si zde založíte osobní konto, kam vám bude pravidelně chodit výplata, můžete počítat s dalším zvýhodněním o 0,5%. V neposlední řadě můžete ušetřit 0,2 %, když si společně s úvěrem sjednáte u stejné instituce i pojištění. Ve výsledku se tedy můžete dostat až na sazbu 2,69% p. a. Jestli vlivem nečekaných událností potřebujete splátky snížit, odložit nebo splácení na nějakou dobu přerušit, nevadí. I tohle hypotéka České spořitelny dovoluje. Pro výpočet hypotéky České spořitelny můžete použít kalkulačku. A jestli na hypotéku spěcháte, i tady vás banka potěší. Oproti dřívějšímu několikatýdennímu čekání a vyběhávání všemožných papírů, podpisů a razítek, dokáže nyní Česká spořitelna vyřídit hypotéku už za 5 pracovních dní.

Refinancování hypotéky

Máte hypotéku u jiné banky a zvažujete refinancování? Můžete použít kalkulačku na hypotéku České spořitelny a snadno zjistíte, zda se vám tento přestup vyplatí. Vzhledem k tomu, že banka nabízí kompletní finanční servis, nemusíte se téměř o nic starat, dokonce ani dokládat přijmy a nechat dělat nový odhad nemovitosti. Samozřejmostí jsou automaticky zasílané podklady pro daňové přiznání. Když budete mít zájem, zaměstnanci České spořitelny vám pomohou zprostředkovat i státní podporu bydlení. Pokud máte o hypotéku zájem, můžete zavolat na bezplatnou linku nebo vyplnit on-line formulář s konkrétním dotazem a zaměstnanci banky vás následně sami kontaktují. Pokud byste celou věc raději řešili osobně, můžete se samozřejmě zastavit na kterékoliv pobočce. A jestli neradi čekáte, pro jistotu se můžete objednat přes internet na konkrétní datum a hodinu.

Americká hypotéka České spořitelny

Pakliže potřebujete peníze na něco jiného než je rekonstrukce či koupě pozmenku nebo nemovitosti, je pro vás americká hypotéka ideálním řešením. Tento druh úvěru slouží na pokrytí plateb za zboží nebo služby pro čistě osobní potřebu. Můžete tak peníze použít třeba na platbu školného v zahraničí, koupi nového automobilu nebo na vypořádání společného jmění manželů, prostě na cokoliv. On se vás vlastně ani na účel nikdo nebude ptát a peníze budou poukázány rovnou na váš účet. Jedinou podmínkou pro získání americké hypotéky České spořitelny je vlastnictví nemovitosti, kterou budete ručit. A úvěr vám může být poskytnut až do 70% její hodnoty. Pro některé úvěry je možné provést ocenění bytu on-line a zdarma. Pro tento typ hypotéky je stanovená spodní hranice 150.000,-Kč a maximální doba splácení 15 let. Zdarma budete dostávat výpisy z úvěrového účtu a pro váš klid duše je stanovena pevná úroková sazba po celou dobu splácení. Banka též nabízí výhodné pojištění proti neschopnosti splácet.
 

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)