Moneta Money bank hypotéka

Hypotéka od Moneta Money bank je zajímavým bankovním řešením, které má poměrně novou podobu. Dřívější název této společnosti byl totiž GE Money Bank, a to již od roku 1998, kdy byla v České republice otevřena první pobočka. Teprve až 1. května 2016 došlo k přejmenování na Moneta Money bank.
Více

mBank Hypotéka Light

mHypotéka Light je bankovním řešením společnosti mBank, jenž vznikla v roce 2000. Polský subjekt, který na českém a slovenském trhu figuruje od roku 2007. K největším přednostem této banky patří především nulové poplatky a poměrně výhodné splátkové podmínky vůči jiným konkurentům v tomto finanční segmentu.
Více

Hypotéka Komerční banky

Hypotéka od Komerční banky je bezpečný způsob, jak financovat své vlastní bydlení. Tato akciová společnost vznikla v roce 1990 vyvlastněním Státní banky československé. V současné době je největším akcionářem společnost Société Générale S. A. Banka disponuje desítkami poboček po celé ČR, včetně dvojnásobného množství bankomatů. Je držitelem mnoha ocenění.
Více

FIO hypotéka

FIO hypotéka je poměrně novodobým produktem, který je na trhu od vzniku společnosti, což je od roku 2010. Mladá a dynamicky se rozvíjející česká společnost, jež překvapuje svými nadstandardními službami. Její působnost je nejenom v České republice, ale také na Slovensku, v Polsku, Německu, USA a v Maďarsku.
Více

ERA hypotéka

ERA hypotéka je bankovním produktem Poštovní spořitelny, která je obchodní divizí ČSOB. Označení ERA vzniklo jako posílení značky, jež se rozšířila po celém území České republiky. Dnes to je již více, jak 66 specializovaných center, včetně všech poboček České pošty. Dostupnost profesionálních a výhodných služeb je tak více, než bohatá.
Více

Equa bank hypotéka FIT

Hypotéka FIT od Equa bank je velice variabilním řešením, které se přizpůsobí vašim požadavkům s ohledem na úvěrovou historii. To je důkazem toho, že to společnost myslí s osobním bankovnictvím skutečně vážně. Prezentuje to spousta důležitých milníků v historii bankovní instituce, kde lze jmenovat určitě 14 ocenění a vznik více, jak 59 poboček po celém území České republiky.
Více

Equa bank hypotéka bez dokládání přijmu

Hypotéka bez dokládání příjmu je výhodným produktem bankovní společnosti Equa bank, která se primárně zaměřuje na osobní a firemní bankovnictví. Subjekt, jež má více, jak 200 000 klientů a poskytuje profesionální zázemí v 59 pobočkách. K tomu si připočtěte ještě minimálně 14 významných ocenění. Ta jsou důkazem kvalitního portfolia.
Více

ČSOB hypotéka

Hypotéka od ČSOB neboli hypotéční úvěr od Československé obchodní banky. Ta spadá pod finanční skupinu KBC Group N. V. a je držitelem mnoha významných ocenění. Banka se pyšní klientelou v počtu vyšším, jak 3,1 milionů zákazníků. Od roku 2007 se honosí nově otevřenou centrálou v pražských Radlicích. Je dlouhodobým specialistou na hypotéční úvěry.
Více

ČSOB hypotéka bez dokládání přijmu

ČSOB hypotéka bez dokládání přijmu je určena těm, kdo nechtějí bankovní společnosti prokazovat velikost svého pravidelného výdělku. Banka s dlouhodobou tradicí od roku 1964 je v tomto směru velice otevřená a je schopna klientům nabídnout zajímavé podmínky splácení. Všechny tyto služby zaštiťuje 100% vlastník banky, jímž je finanční skupina KBC Group N. V.
Více

Česká spořitelna hypotéka

Hypotéka od České spořitelny je poskytována jednou z největších tuzemských bank, jejíž kořeny sahají až do roku 1825. Akciová společnost, jež je součástí skupiny Erste Group. V současnosti se tento bankovní gigant pyšní více, jak 5 000 000 spokojených zákazníků, kteří mají k dispozici velkou síť poboček, bankomatů a hypotéčních center.
Více