Ideální hotovostní půjčka? Na úvěrovém trhu je pestrá paleta možností

Když přemýšlíme o hotovostní půjčce, vůbec nejde o nějaký přežitek, který by byl na trhu spíše nedostupným. Je to přesně naopak, tento typ půjček je stále žádoucí, a to nejen u starší generace, která má raději osobní jednání s kurýrem než neosobní transakce v online světě. Hodilo by se zrovna vám pár tipů, kde si půjčit právě tímto léty osvědčeným způsobem?

Po podpisu smlouvy vyplacení hotovosti, bez čekání a dalšího jednání

Hotovostní půjčka na ruku je oblíbená napříč všemi věkovými skupinami, někdy jí dávají přednost i mladí. Má mnoho výhod, mezi které patří třeba to, že je vyřízena podobně rychle jako klasická online půjčka. Nemusíte se také vůbec o nic starat, protože kurýr vám peníze a smlouvu přinese až domů, v domluvený čas – může to být ráno, ale klidně i večer, to podle dohody a vašich osobních preferencí. Na žadatele je také kladeno minimum nároků, což jistě ocení ti, kteří nemají právě vysoké příjmy nebo nemohou například najít žádného ručitele. Co je třeba splnit, abyste tuto půjčku dostali?

  • Bez toho, abyste dosáhli osmnácti let věku, si dnes nepůjčíte nikde, takové už jsou současné české zákony.
  • Je nutné mít trvalý pobyt hlášení na území ČR a samozřejmě to náležitě doložit, nejčastěji skrze občanský průkaz.
  • Obětovat několik minut ze svého volného času k vyplnění žádosti, ta je nicméně velmi krátká a dobře přehledná.

Mezi zajímavé tipy na takovýto úvěr se řadí třeba SMART půjčka. Díky ní si můžete přijít až na sedmdesát tisíc korun, vybrat si můžete ze dvou variant splátkového kalendáře – třináct nebo šestnáct měsíců. Jde o diskrétní možnost, jak si zajistit výhodnou půjčku s dlouhodobou lhůtou splatnosti.

Druhou možností, co se aktuálně nabízí, je například Fajn půjčka, se kterou si lze přijít za krátkou chvíli až na 150 tisíc korun se splatností až 36 měsíců. Poskytovatelem půjčky je v tomto případě společnost Fair Credit International, SE se sídlem na Praze 10. Nejde tedy o firmu, která má oficiální sídlo v zahraničí, ale o férového partnera pro dlouhodobější úvěry. Pokud si půjčujete touto formou, prohlédněte si velmi pečlivě hlavně míru RPSN – ta totiž dává jasně najevo, zda je půjčka výhodná nebo ne.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)