ING Pojišťovna

Finanční skupina ING je globální instituce, jejíž kořeny lze vystopovat až do Holandska. U nás v současné době nabízí služby v oblastech bankovnictví, pojišťovnictví, správy aktiv a důchodového zabezpečení a smaží se, aby co nejlépe splňovala potřeby a požadavky své rozmanité klientely. Banka si klade za cíl, aby své služby dodávala klientům s příkladným servisem, dostupností a za výhodných podmínek. Ostatně jak praví firemní mise, stanovit standard, který pomůže klientům řídit jejich finanční budoucnost.

Historie ING

V České republice ING začala své aktivity v roce 1992 se svojí bankovní pobočnou ING Bank a Pojišťovnou (Nationale Nederlanden) kdy započala budovat silné zázemí, jak v bankovnictví, tak pojišťovnictví. Od roku 1992 proto narostl počet zaměstnanců na více než tisíc a kromě pražské základny najdeme pobočku ING Pojišťovna například i v ostravě. Závazky ING vůči českému trhu jsou dlouhodobé, což dokazuje existence různých dceřiných společností, jako například ING Bank bankovnictví pro korporace, spořicí účet ING Konto, ING podílové fondy, ING Pojišťovna, ING Penzijní společnost, ING Investment Management a správa aktiv ING Real Estate.

Co nového banka přestavila?

V roce 2001 ING Bank představila svůj vůbec první produkt pro fyzické osoby, neboli spořicí účet ING Konto. Vznikla tak nová kategorie spořicích účtů na českém trhu a již další rok nabídku rozšířila do otevřených podílových fondů pro drobné investory. Ty dodnes patří k nejširším na trhu. Termínované vklady pro FO přisly v roce 2011 jako poslední představený produkt. Snahou ING je poskytovat svým klientům jednoduché, dostupné a bezpečné řešení správy jejich kapitálu, také proto najdeme ING pobočky po celé ČR. ING Bank N.V. je akciová společnost založená podle právního řádu Nizozemska se sídlem v Amsterdamu.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)