iPojištění

Pořizujete si nový vůz a potřebujete si k němu sjednat povinné ručení či havarijní pojištění? Kontrolujete své výdaje a ceny, které platíte za pojištění vozu se vám zdají příliš vysoké? V obou případech se vyplatí navštívit internetové stránky ipojisteni.cz, které se zabývají vyhledáváním nejvýhodnějších pojistek, které aktuálně české pojišťovny nabízejí. Díky tomu lze ušetřit v některých případech i několik tisíc korun za rok. Na kolik vyjde povinné ručení vás a co všechno dalšího se na výše zmíněných stránkách můžete dozvědět?

Díky exklusivním smlouvám s pojišťovnami lze získat velmi výhodné ceny

Možná se při prohlížení internetových stránek iPojištění.cz bude divit, jak je možné, že jsou nabízené ceny o tolik nižší, než na jiných portálech. Je to především díky spolupráci s významnými pojišťovnami, které tomuto portálu nabídly velmi zajímavé smlouvy, na jejichž základě lze uzavírat velmi levné smlouvy.

Počítají se všemi dostupnými bonusy

Snad všechny pojišťovny při vypočítávání ceny pojistky pracují i s takzvanými bonusy a malusy. Jedná se například o údaje týkající se doby pojištění, počtu let bez pojistného plnění a podobně. Při zpracování ceny, kterou vám na iPojisteni nabídnou, se pochopitelně tedy počítá i se všemi dostupnými bonusy. Ty mohou významně snížit celkovou cenu povinného pojištění vašeho vozu.

Jednoduché uzavření smlouvy online

Pomohl vám web iPojištění s výběrem vhodné pojistky vašeho vozu? Potom už nezbývá nic jiného, než vyplnit některé zbývající údaje a zažádat o uzavření smlouvy online. Je to nejrychlejší způsob, jak splnit zákonnou povinost o pojištění motorového vozidla, které se bude pohybovat na pozemních komunikacích. Okamžitě po uzavření smlouvy vám emailem přijde potřebné potvrzení a několik dní na to i originál zelené karty a všechny zbývající potřebné dokumenty. Není to tedy vůbec nic složitého a sjednat si povinné ručení či havarijní pojištění přes internet dokáže téměř každý, kdo alespoň trochu ovládá práci na počítači.

Nejste příznivcem uzavírání smluv online? Potom není nic jednoduššího, než navštívit pobočku vybrané pojišťovny a sjednat si vše tam. Ovšem výběr možnosti uzavření pojistky už je pouze na vašem uvážení.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)