Kde si půjčit?

Podle statistik z loňského roku splácí úvěr ať už bankovním nebo nebankovním institucím skoro 3 miliony  lidí v České republice. Je to tedy skoro třetina obyvatelstva a toto číslo stále roste. Bohužel je i čím dál víc těch, kteří nejsou schopni své pohledávky splácet. Pokud se nechcete dostat do nečekaných problémů, jednou z nejdůležitějších věcí by mělo být i to, kde si peníze půjčíte. Věřte proto jen bankám a platebním institucím. Ty jsou totiž pod kontrolou České národní banky.

Rychlopůjčky

V současnosti je na finančním trhu velký konkurenční boj a banky se předhánějí v poskytování všemožných výhod. Pokud potřebujete peníze opravdu rychle, tak zavítejte do GE Money bank. Při využití jejich Osobní Expres půjčky, garantují peníze do pěti minut od podpisu smlouvy. Ušetříte na poplatcích za poskytnutí úvěru i vedení účtu . Zdarma je i možnost předčasného splacení. Úroková sazba se pohybuje od 7% p.a. a při řádném splácení vám každý rok sazbu o 1% sníží. Půjčit si můžete částku mezi 20 a 700 tisíci a splácet ji až 8 let. Podobnou rychlopůjčku nabízí i Unicredit bank pod názvem Presto půjčka. Peníze máte defakto také ihned po podpisu smlouvy, úroké sazby začínají na 6,9% p. a.a až do výše 250.000,- dokonce nepotřebujete ručitele. Jinak vám půjčí i půlmilion. Během splácení si můžete až pětkrát splátku bezplatně odložit. Pokud si chcete vybrat s nejvýhodnějších půjček je tady server www.tippujcky.cz kde si vybere tu nejlepší půjčku

Online půjčka

S celkem příjemnou novinkou přišla Airbank. Jedná se o online půjčku, kterou si sjednáte z pohodlí domova jen s pomocí počítače. Je potřeba vyplnit příslušný dotazník a v příloze odeslat nascanované buď výpisy z účtu, kde bude zřejmé, kolik vám chodí výplata a nebo kopie výplatních pásek za polední tři měsíce. Sjednání půjčky je, stejně jako u většiny ostatních bank, bez poplatku. Jak jste na tom můžete zjišťovat díky online přístupu k vaší půjčce. Skrze něj můžete operovat třeba i s mimořádnými splátkami. Ojedinělou a velice příjemnou možností je vrácení půjčky. Pokud si to prostě rozmyslíte, máte 30 dní na to půjčku stornovat a nepřijdete tak ani o již zaplacené úroky.

Kontokorentní úvěr

Ne každý si potřebuje půjčit hned statisíce. Pokud žádáte jen několik tisíc, zpravidla nejvýhodnější bývá tzv. kontokorent. Jeho získání bývá u většiny bank podobné. Například Fio banka uvádí jako své podmínky minimálně dvouměsíční aktivní platební historii (tzn., že vám tam chodí příjmy) a dosavadní bezproblémovost klienta. Za to můžete čerpat až 50.000,- Kč a úroky platíte pouze z opravdu čerpané částky. Fio banka  nabízí dva základní tarify. Jeden je výhodnější pro nárazové a krátkodobé půjčky, ten druhý pro ty, kdo peníze čerpají častěji a ve vyšší míře.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)