KlikPojisteni.cz

Ve svém předchozím článku jsme se zmiňoval o internetové stránce Top-pojisteni.cz, která vám mohla pomoci s výběrem nejvhodnějšího pojištění. Ovšem to není jediný kvalitní web, který by se této tematice věnoval. Důkazem může být i KlikPojisteni.cz, které se vám chystám představit. Jde o další internetový porovnávač, který mě osobně oslovil ještě o trochu víc, než včera popisované Top-pojisteni.cz.

Už při prvním vstupu na stránky je vám jasné, co vám vlastně KlikPojisteni.cz může nabídnout. Poradí vám s výběrem vhodného pojištění domácnosti, nejvýhodnějšího povinného ručení nebo cestovního pojištění pro jakoukoliv dovolenou. Všechna srovnání jsou jen otázkou několika kliknutí a vyplnění jednoduchých formulářů. Výsledek tak dostanete během pouhých pár minut, které vám mohou ušetřit i několik tisíc korun ročně.

Jak při hledání pojištění postupovat?

Nejprve si pochopitelně v horním menu na stránkách KlikPojisteni.cz zvolíte typ pojištění, který aktuálně hledáte. Například tedy povinné ručení pro váš právě zakoupený automobil. Dostanete se k pěkně zpracovanému formuláři, do kterého na základě informací uvedených v technickém průkazu zanesete všechny údaje o voze. Kromě toho přidáte také své kontaktní údaje, které budou použity v případě zvolení určitého pojištění a uzavírání smlouvy.

Prohlédněte si seznam vyhovujících pojištění

Ať už uzavíráte povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění domácnosti či cestovní pojištění, vždy se po odeslání prvotního formuláře dostanete na stránku s přehledem vyhovujících pojištění. Mezi nimi si stačí vybrat takové, které je buďto nejlevnější nebo splňuje nejvíce vaše požadavky. Pomohlo vám povinné ručení srovnání najít pojišťovnu, která po vás bude chtít nejméně peněz? Našli jste přes cestovní pojištění srovnání pojistku chránící vás na exotické dovolené? Potom už stačí přistoupit k dalšímu kroku a uzavřít smlouvu.

Pojistku si sjednáte na stejném místě

KlikPojisteni.cz ma oproti jiným podobným projektům značnou výhodu. Neodkáže vás pouze na stránky pojišťovny, kde samotnou smlouvu uzavřete. Nabídne vám dokonce sjednání přímo na témže místě, kde jste si nechali vytvořit srovnání pojistek. Celý proces vyřízení pojištění tedy může trvat pouhých pár minut a vy stále zůstanete na jedné přehledné stránce. Jednodušeji už to snad ani nejde.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)