Konsolidace půjček Česká spořitelna

V poslední době se stále více lidí potýká s finančními problémy, které vznikly v důsledku sjednávání velkého množství úvěrů. Pokud správně neodhadnete maximální výši úvěrů, které jste ještě schopni nějak rozumně splácet, snadno se dostanete do dluhové pasti. Jednou z možností, jak se z této nepěkné situace dostat, může být konsolidace půjček u jedné společnosti. Tím se značně sníží výše úroků a vám by se mohlo podařit vše bez problémů splatit.

ČS konsolidace půjček

Sloučení všech vašich půjček do jedné dnes nabízí téměř každá banka a také některé nebankovní společnosti. Dnes se ovšem podívejme především na Českou spořitelnu a její nabídku sloučení vašich stávajících úvěrů. ČS konsolidace půjček totiž už od prvního pohledu vypadá zajímavě

Sloučení půjček až do výše 600 tisíc korun

Česká spořitelna nabízí svým klientům konsolidaci úvěrů až do výše 600 tisíc korun. Pokud jsou vaše závazky nižší, lze si domluvit čerpání všech peněz a využití zbytku úvěru na pokrytí dalších svých potřeb. Výsledná splátka za všechny sloučené úvěry přitom bude o pár tisíc korun nebo alespoň o několik set nižší, než kolik jste platili v součtu doposud. To vám pochopitelně poradí i nástroj, který na stránkách najdete pod názvem „Česká spořitelna konsolidace půjček kalkulačka“.

Několikrát lze požádat o odložení splátky

Pokud vám bude sloučení všech stávajících úvěrů do jednoho schváleno, bude to pro vás znamenat nejen finanční úsporu, ale také další zajímavé možnosti. V České spořitelně chápou, že v některém měsíci vás mohou potkat neočekávané výdaje a po domluvě s nimi lze až 2x za jeden rok využít možnosti odložení splátky. To vám může ušetřit nemalé problémy třeba při nutnosti opravy některého z nutných domácích spotřebičů, což pochopitelně stojí určité peníze.

Výhodná konsolidace půjček Česká spořitelna bez zbytečného papírování

Pokud se konsolidace půjček obáváte a nechcete se stresovat složitým papírováním, co se týče ukončování stávajících smluv a podobně, tak v tomto směru vám ČS vyjde vstříc. Veškeré běžné byrokratické úkony totiž vyřídí za vás. Bohužel u České spořitelny není konsolidace půjček bez registru, tudíž jedině snad ověřování vaší spolehlivosti se může protáhnout a plány na úvěr zhatit. Pokud ovšem vše proběhne v pořádku, tak vy pouze uzavřete smlouvu o sloučení úvěrů a dodáte potřebné podklady ke stávajícím půjčkám. Dále nemusíte na nic myslet a stačí každý měsíc platit jednu splátku ve sjednané výši.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)