Kouzelná půjčka

Půjčit si občas potřebuje každý – a když mu žádost navíc zprostředkuje mocný čaroděj – jistě to bude dokonale stylové. Jako nový zákazník si od společnosti provozující takzvanou Kouzelnou půjčku můžete půjčit až deset tisíc korun, stálým klientům je pak poskytována možnost čerpat úvěr až do celkové výše padesáti tisíc korun.

Zajímá Vás, jaké jsou konkrétní výhody této půjčky?

  • Lze si půjčit libovolnou sumu mezi 1 a 10 tisíci korun (platí pro nové zákazníky, ti stálí si mohou půjčit klidně až padesát tisíc korun), doba splatnosti pak je opět na Vás
    (konkrétně 2 – 30 kalendářních dnů).
  • Není třeba směnka ani podepsání smlouvy. Vše se tak obejde bez osobní návštěvy pobočky a půjčku lze sjednat online.
  • Od Kouzelné půjčky si můžete nechat zaplatit za vodné, elektřinu, plyn či nájem, stačí jen dodat kopii faktury.
  • Půjčka je sjednána velmi rychle, o jejím schválení nebo neschválení se dozvíte nejpozději do hodiny.

V případě dotazů ohledně Kouzelné půjčky můžete jejího provozovatele přímo kontaktovat prostřednictvím emailu nebo na infolince, která je v provozu každý pracovní den mezi půl devátou dopoledne a půl šestou večer. Půjčka je poskytována zcela zdarma, vedení úvěrového účtu je rovněž bezplatné a nepotřebujete ani ručitele. RPSN (tedy roční procentní sazba nákladů) začíná již na pouhých 0,95 %. Podmínky pro přiklepnutí Kouzelné půjčky jsou snadno splnitelné, stačí plnoletost, pravidelný příjem, české státní občanství a vlastní bankovní účet.

Modelový příklad půjčky? Tak například, pokud si půjčíte pět tisíc korun na dobu jednadvaceti dní, celkem zaplatíte bez dvou korun i s úroky šest tisíc. Úvěr v hodnotě deseti tisíc korun se splatností třicet dnů pak znamená, že musíte zaplatit nazpět 12 850 korun.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)