Krátkodobá půjčka přes terminál Sazka – Click Credit

Krátkodobé půjčky jsou v Čechách již celkem zaběhnutý pojem. Jejich vyřízení je krátké, jednoduché a lze ho zvládnout jen s pomocí internetu. S celkem pokrokovou novinkou přišla firma Home Credit. Pod pojmem Click Credit si můžete půjčku vybrat na jednom z více než 4000 terminálů Sazky po celé České republice.

Půjčku si buď můžete vyřídit online a pak si peníze jen vyzvednout na nejbližším terminálu Sazky a nebo si půjčku vyřídíte rovnou tam osobně. Tato půjčka je běžně označována jako krátkodobá sazka půjčka.

Pro studenty výhodněji

Pilotním projektem nebankovní společnosti Home Credit byly doteď půjčky střednědobé v řádu několika desítek tisíc korun. Vzhledem k stále rostoucímu zájmu o půjčky krátkodobé a nižší, které většinou pomáhají překlenout dobu před výplatou, se společnost rozhodla spustit službu Click credit půjčka. Přes terminál Sazky je půjčka dostupná pro každého plnoletého občana ČR. Kromě běžně pracujícího lidu se zaměřila i na studenty, jimž nabídla ještě výhodnější sazby při předložení ISIC karty.

Poprvé zdarma

Stejně jako jiné firmy, nabízí krátkodobá půjčka přes terminál Sazka své služby poprvé zdarma. To znamená, že kolik si půjčíte, tolik také vrátíte a nezaplatíte vůbec nic navíc. Je to pro nové klienty jakási zkouška. Horní hranice první půjčky je limitována třemi tisíci korunami. Pokud vaše první splacení proběhne bez problémů, při druhé a každé další půjčce můžete žádat až 5000,-. Částka je libovolná. Jen pro představu, pokud si na měsíc půjčíte tisíc korun, bude vás to stát 33,-, což je v současné době bezkonkurenční nabídka. Pokud se ovšem s placením zpozdíte, poplatky za prodloužení splátkového období už jsou stejné jako u konkurence.

Krátkodobá půjčka přes terminál Sazka – Click Credit
5 (100%) 2 votes

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)