Krotitelé dluhů

Dostat se závratných dluhů není nic tak složitého. Stačí k tomu krátkodobý výpadek příjmů, během kterého se upíšete několika nebankovním společnostem a následně nejste schopni platit všechny splátky. Někteří lidé se to snaží řešit nějakými dalšími úvěry, kterými vlastně vytloukají klín klínem. Další ovšem začnou uvažovat nad tím, jak se z dané situace natrvalo dostat. Začínají tedy hledat odborníky, kteří jim pomohou dluhy zkrotit a po čase se z nich i dostat. Přesně to nabízeli i krotitelé dluhů, které jste mohli vídat v ČT a nyní se na všechny odvysílané pořady lze podívat v archivu.

Zredukováním nadbytečných výdajů musíte začít

Každému z dlužníků, kteří využili poradenství krotitele dluhů, pochopitelně pomůže něco trochu jiného. Ovšem vždy je základem redukce nadbytečných výdajů. Pokud utrácíte za věci, které byste si mohli odpustit jen za cenu drobného a téměř nezaznamenatelného snížení vašeho životního standardu, tak s tím musíte přestat. Každá ušetřená stokoruna se může hodit. Pokud se zamyslím nad tím, co bych v takové situaci mohl oželet já, tak bych určitě zrušil platbu za nadstandardní televizní programy nebo pravidelné setkávání s přáteli u piva nebo dobrého jídla v dražší restauraci.

Krotitelé dluhů navrhnou dlouhodobější plán

Pomoc krotitelů dluhů ovšem nespočívá pouze v tom, že zredukují vaše aktuální výdaje a počítali by s tím, že to bude bude stačit. Rozhodně tomu tak totiž není. Mohou vám navrhnout i nějaká řešení, díky kterým si dlouhodoběji snížíte splátky a spíše se vám podaří své závazky uhradit. Například vám mohou spočítat, kolik byste ušetřili při konsolidaci několika dluhů. Ovšem jsou i jiné způsoby, jak dostat dlouhodobě dluhy pod kontrolu. O těch se dozvíte, pokud navštívíte Krotitelé dluhů archiv a podíváte se na všechny odvysílané díly.

Po nějakém čase se z finančních problémů nejspíš dostanete

Krotitelé dluhů většinou dokáží dlužníkům značně pomoci a ti se z nepříjemné finanční situace po čase dostanou. Ovšem je opravdu nutné dodržovat všechna doporučení, která vám dají. Pokud krotitele dluhu poslouchat nebudete, je pravděpodobnost dostání se z dluhové pasti podstatně nižší, ale mohli byste si za to sami.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)