LBBW Bank CZ

Předpokládám, že mnoho z vás doposud neslyšelo o LBBW Bank CZ. Přitom se jedná o banku, která se na českém trhu pohybuje už déle jak 23 let. Ovšem několikrát změnila vlastníka a částečně i název, tudíž není tato značka tak zažitá. Pojďme se na ní tedy nyní podívat podrobněji a říci si, jaké zajímavé produkty aktuálně nabízí.

Krátce z historie

Jak jsem již výše zmínil, tato banka zažila několik významných změn. Původní název, pod kterým byla banka v roce 1990 zaregistrována, byl Interbanka. To se ovšem změnilo v roce 2004, kdy došlo ke změně vlastníků a také ke změně názvu na BAWAG Bank CZ. Ovšem tím všechny změny neskončily. Konečný název, tedy LBBW Bank CZ, získala společnost v roce 2008. V letošním roce pak dochází k dalšímu prodeji ruské bance ExpoBank a není tedy jisté, zda nedojde k nějakým dalším úpravám názvu či loga.

LBBW Bank CZ disponuje komplexní nabídkou produktů

Pokud si myslíte, že LBBW Bank CZ Praha se zaměřuje na pouhých několik finančních produktů, potom jste na omylu. V jejich nabídce najdete vše od běžných účtů, malých i velkých spotřebitelských úvěrů přes hypotéky na bydlení až po termínované vklady. Zkrátka jejich nabídku může využít prakticky kdokoliv. Většinu svých produktů nabízejí jak soukromým osobám, tak i firmám. Pokud tedy navštívíte jejich internetové stránky, můžete si prohlédnout podmínky jednotlivých finančních produktů a pokud vám nějaký bude vyhovovat, jeho sjednání je otázkou celkem krátkého času.

Pro více informací navštivte oficiální stránky

Abych popisoval každý z nabízených produktů, tak to podle mého názoru rozhodně nemá smysl. Spíše navštivte oficiální internetové stránky LBBW Bank CZ a.s. na adrese www.lbbw.cz . Tam se dozvíte veškeré podrobnosti.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)