Malé půjčky před výplatou

V dnešním článku bych rád rozebral problematiku krátkodobých půjček před výplatou. Začal bych asi jedním ukázkovým příkladem, na kterém vám ukážu, jak se i člověk vcelku zodpovědný dokáže dostat před dnem výplaty do finančních potíží. Představte si tedy rodinu, která se stará o děti a ze společných příjmů se jim daří každý měsíc nějakou tisícikorunu uspořit. V tuto chvíli je vše správně, ale mohou nastat těžké chvilky. Stačí, aby jeden z partnerů přišel například z důvodu snižování stavů o zaměstnání.

Nějaký čas se dá vycházet díky úsporám, ale nejde to do nekonečna. Najití nové práce většinou nějaký ten měsíc trvá a během té doby se může rodinný rozpočet dostat do problémů. Nezbývá tedy nic jiného než si na nutné výdaje půjčit pár tisíc korun a snažit se je splatit například z krátkodobých brigád do doby, než se podaří najít nějakou stabilní pracovní pozici. Takováto mala pujcka vám ovšem může mnohdy ušetřit množství peněz a případné soudní tahanice o nezaplacené pohledávky.

Až pět tisíc bez ručení a prověřování

Pokud má rodina alespoň nějaké příjmy, mělo by k zajištění základních potřeb stačit jen pár tisíc korun navíc. Podstatné je, aby bylo možné si peníze půjčit velmi rychle a řešit tak aktuální potíže. Přesně to splňují malé půjčky před výplatou. Nebankovní společnosti se vás nebudou ptát na využití peněz, nezajímají se o vaše předchozí úvěry u jiných společností a peníze vám v některých případech zašlou i do pár hodin od odeslání žádosti.

Většina nebankovních společností, u kterých může být mala pujcka pred vyplatou sjednána, nabízí svým klientům i vyřízení celé žádosti online. Stačí si tedy sednout k počítači a na internetu si vybrat mezi desítkami věřitelů. Většina z nich má u těchto malých úvěrů podobné podmínky spočívající v jasně daných poplatcích a pevně stanovené době splatnosti, která nepřesahuje jeden měsíc. Pochopitelně splatnost se dá za určitý poplatek prodloužit, ovšem zde už každá nebankovní společnost posuzuje tuto žádost individuálně a podle vlastních pravidel.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)