mBank – Spořicí účet eMax Plus

Bankovní společnost mBank se pyšní bezplatným spořicím účtem eMax Plus. Ten je primárně určen pro ty zákazníky, jež chtějí vytáhnout úroky v rámci spoření co nejvýše. Právě označení „Plus“ je spojeno se zvýhodněnou sazbou, jíž se lze domoci při aktivním využívání účtu.

Spořicí účet eMax Plus nemusí být jediným, který si zřídíte. Na jednoho žadatele jsou přístupny až čtyři konta pojmenovaná dle libosti. Velice jednoduše si tak uděláte pořádek ve svých úsporách. Společnost mBank tento spořicí produkt nabízí skrze internetovou žádost.

Výhody spořicího účtu:

 1. Neplatíte žádné poplatky za založení a vedení spořicího účtu.
 2. Aktivní zákazníci dosáhnou na zvýhodněnou úrokovou sazbu až 0,3 % p.a.
 3. Jeden klient může u mBank získat až 4 spořicí účty eMax Plus naráz.
 4. Nesetkáte se s žádnou výpovědní lhůtou, takže k penězům lze v případě potřeby přistupovat kdykoliv.
 5. Nejrychlejší cestou k financím je převod mezi běžným a spořicím účtem od mBank. Tato transakce je realizována obratem.
 6. K založení eMax Plus je možné využít praktické online žádosti.

Nevýhody spořicího účtu:

 1. Každý zákazník obdrží základní úrokovou sazbu 0,05 %. Pakliže chcete tu zvýhodněnou 0,3 %, musíte aktivně využívat služeb mBank.
 2. Jednou z podmínek lepšího úroku je aktivace v internetovém bankovnictví.

Podmínky spořicího účtu:

 1. Platný doklad totožnosti
 2. Vyplněná online žádost

Často kladené otázky:

 1. Jaké jsou podmínky pro nabytí zvýhodněného úroku? – Aktivní užívání služeb bankovní společnosti mBank. Nejprve si musíte aktivovat internetové bankovnictví. Dále je třeba provést měsíční platby v celkové hodnotě 4 000 Kč.
 2. Do jaké částky je prováděno úročení 0,3 %? – Zvýhodněná úroková sazba u spořicího účtu eMax Plus je aplikována do 100 000 Kč.
 3. Jaké služby jsou zdarma? – Neplatíte již na samotném počátku, tedy za zřízení a vedení spořicího účtu. Bezplatné jsou zároveň všechny příchozí platby a jedna odchozí platba, včetně měsíčních elektronických výpisů.
Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)