Modrá pyramida – Moudré spoření

Moudré spoření od Modré pyramidy je produktem, jenž má oslovit občany libovolným věkových skupin. Ať už potřebujete naspořit peníze dětem na studium, chcete si udělat finanční rezervu nebo zlepšit stáří, ve všech případech vám bude nápomocno toto řešení v kombinaci se zajímavou státní podporou.

Moudré spoření je zárukou každoročního zhodnocení vložených finančních prostředků, které jsou navíc ze zákona pojištěny. V rámci spoření lze mimo jiné využít také úvěru s výjimečnými splátkovými podmínkami. Stačí mít naspořenou dostatečně velkou peněžní částku. Spořte si 1 700 Kč měsíčně a využijte maximální potenciál tohoto produktu.

Výhody stavebního spoření:

 1. Dopřejte si každoročního zhodnocení finančních prostředků ve výši až 3,37 %, včetně státní podpory.
 2. Peníze z Moudrého spoření lze využít na cokoliv. Od dovolené, přes studium v zahraničí, až po nákup nového automobilu, vybavení domácnosti a mnohé další věci.
 3. Každý rok získáte státní podporu ve výši 10 % z vložených peněz, přičemž maximální hranice je stanovena částkou 2 000 Kč.
 4. O své peníze se nemusíte bát díky pojištění vkladů, a to do hodnoty 100 000 EUR.
 5. Po skončení smlouvy máte vždy na výběr – peníze ihned vybrat nebo smlouvu prodloužit a dál spořit.
 6. O Moudré spoření lze zažádat prostřednictvím online žádosti na internetu.

Nevýhody stavebního spoření:

 1. Abyste obdrželi bonusovou úrokovou sazbu 0,5 %, je zapotřebí naspořit ročně alespoň 6 % z cílové částky.
 2. Požádáte-li o řádný úvěr na bydlení, domůžete se úrokové sazby 3,49 %, která je vyšší, než většina hypotéčních úvěrů.
 3. S využíváním stavebního spoření jsou spojeny každoroční poplatky za vedení.

Podmínky stavebního spoření:

 1. Musíte být občanem ČR, popřípadě mít povolení k trvalému pobytu
 2. Předložení platného dokladu totožnosti

Často kladené otázky:

 1. Pro koho je určeno Moudré spoření od Modré pyramidy? – Pro všechny občany libovolného věku. Pro ty, jež chtějí spořit, utvářet peněžní rezervy a financovat své vlastní bydlení.
 2. Jakou mám záruku, že nepřijdu o peníze? – Tou největší jistotou se vám stává určitě zákonné pojištění vkladů do hodnoty 100 000 EUR, což je přibližně 2,7 milionů korun.
 3. Kolik musím pravidelně spořit, abych získal maximální státní podporu? – Státní podpora je vyplácena ve výši 10 % ročně, avšak s omezením na 2 000 Kč. Takže k jejímu nabytí je vhodné vkládat na Moudré spoření cca 1 700 Kč měsíčně.
Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)