Modrá pyramida stavební spořitelna

Modrá pyramida stavební spořitelna je moderní dynamická společnost, která svým klientům nabízí nejen poskytování tradičního stavebního spoření a úvěrů na bydlení, ale v současné době také řadu pojišťovacích produktů, bankovní služby, spotřebitelské úvěry a některé dlouhodobé spořící nebo investiční produkty. Modrá pyramida patří na českém finančním trhu mezi špičku ve svém oboru, čerpá totiž z bohatých zkušeností, které získává už od svého vzniku v roce 1994. Nejprve vystupovala společnost pod názvem Stavební spořitelna Komerční banky, a to až do roku 2005, kdy dostala svou nynější vizáž, logo i pojmenování.

Ocenění jako záruka kvality

Vlastníkem a zřizovatelem Modré pyramidy stavební spořitelny je silná finanční skupina Societé Générale, která zaštiťuje i Komerční banku. Za dobu svého působení v České republice získala Modrá pyramida stavební spořitelna několik ocenění, která potvrzují kvalitu nabízených služeb. Tím nejvýznamnějším je ocenění v prestižní soutěži „Fincentrum Banka roku“, kde byla Modrá pyramida vyhlášena šestkrát za sebou v letech 2005-2010 Stavební spořitelnou roku.

Produkty Modré pyramidy

Modrá pyramida stavební spořitelna poskytuje finanční služby na celém území České republiky ve více než 200 poradenských centrech. Zákaznický servis je založen na dlouhodobém vztahu mezi klientem a finančním poradcem, přičemž poskytování finančního poradenství  včetně vypracování finančního plánu nabízí společnost svým zákazníkům zdarma. V současné době mohou klienti Modré pyramidy vedle tradičního stavebního spoření a úvěrů k financování bytových potřeb využít také celé řady pojišťovacích produktů a bankovních balíčků určených pro děti i dospělé. Kromě již zmíněných finančních produktů a služeb poskytuje Modrá pyramida také půjčky na cokoli, a to v podobě spotřebitelských úvěrů nebo kreditních karet.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)