Nebankovní hotovostní půjčky do domu

Pokud si hodláte sjednat úvěr u nebankovní společnosti, budete jistě překvapeni rychlostí vyřízení. Máte navíc i dvě možnosti – buď bude půjčka takzvaně bezhotovostní, nebo vyžádané peníze dostanete přímo na ruku od kurýra. Varianta B se běžně používá u vyšších částek, zpravidla od deseti tisíc korun dále. Některé společnosti ale nabízejí tuto možnost i u ještě nižších úvěrů.

Mezi nejvyhledávanější poskytovatele podobných půjček patří společnosti jako je třeba Provident Financial nebo Home Credit.

Půjčit si takto můžete až několik set tisíc korun, ale má to jeden háček – proces schvalování je relativně zdlouhavý a trvá někdy i dva nebo tři dny. Je to v přímém protikladu vůči krátkodobým úvěrům, které jsou vyřízeny opravdu rychle, a můžete se spolehnout na to, že své peníze dostanete prakticky ještě týž pracovní den, kdy o ně požádáte. Prakticky všechny tyto nebankovní společnosti mají jasně dané podmínky, ihned víte, kolik ve výsledku splatíte a úroková míra se meziročně snižuje.

Na druhou stranu, peníze na ruku získáte i během víkendu, bez zbytečné administrativy navíc, zkrátka jen počkáte na návštěvu kurýra (nebo chcete-li obchodního zástupce dané společnosti) u sebe doma. Výhodou nebankovních hotovostních půjček je tedy mimo jiné i to, že nemusíte vůbec nikam chodit. Stačí jen vyplnit online žádost a daná společnost se Vám obratem ozve a vše se brzy vyřídí.

Na tomto místě je také třeba zdůraznit, abyste volili pro spolupráci prověřené společnosti, které mají dobré hodnocení a už nějakou dobu na trhu působí. Není nic horšího, než se dostat do rukou podloudníků, kteří svévolně mění výši úroků a připraví Vás o pořádný ranec peněz. Se zavedenými firmami tohle nehrozí, protože by si přinejmenším poškodily reputaci na veřejnosti, kterou si již léta budují.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)