Nebankovní půjčky na směnku

Pokud máte vůči nějaké nebankovní společnosti působící na tuzemském trhu s úvěry nějaký ten škraloup z minulosti, možná se dočkáte toho, že Vám nepůjčí už vůbec nikde.

Jednotlivé společnosti spolu totiž v tomto ohledu komunikují a takzvané problémové klienty pak rovnou odmítají bez ohledu na cokoliv. Ale samozřejmě, i za této situace se dočkáte řešení. Jedná se o nebankovní půjčky na směnku, které poskytují zpravidla soukromé osoby, ale i větší firmy.

Musíte sice počítat s relativně vysokým úrokem, na druhou stranu ale můžete být klidně uvedeni v registru dlužníků a například není třeba ani to, abyste dokazovali trvalý příjem. Poskytovateli půjčky na směnku záleží jen na tom, abyste vše v pořádku splatili – a je jedno, jakým způsobem to bude. Půjčit si tímto způsobem můžete i poměrně velké peníze, řada firem takto nabízí úvěr až v hodnotě několika milionů korun, doba splatnosti je řádově na několik let a různí se od společnosti ke společnosti.

Výhodou těchto půjček je i fakt, že se vše dohodne poměrně rychle. V bance čekáte na půjčku v hodnotě několika set tisíc korun třeba i celý měsíc, tady to bude „jen“ několik málo dní, které jsou potřebné na vyřízení všech potřebných formalit. Potřebujete většinou jen občanský průkaz nebo obecně minimum dokladů. Směnka není rozhodně v principu podvodem, jak se veřejně často traduje, ale musíte si ji předem dobře promyslet. Pokud totiž nebudete zvládat vše splácet do určitého data, můžete přijít opravdu o hodně.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)