Nejlevnější půjčka

Půjčka nejlevnější na trhu, to je produkt, který zajímá pravděpodobně velkou spoustu žadatelů o nebankovní úvěry. Mezi charakteristické vlastnosti tohoto finančního řešení patří nízká úroková sazba, jednoduchost získání a rychlost doručení peněžních prostředků.

Nejlevnější půjčka nabývá odlišných velikostí a lze s ní financovat libovolné věci a služby. Nejčastěji jsou to rekonstrukce obydlí, nákupy automobilů, úhrady starých dluhů nebo rodinné dovolené. Úvěry s odlišnou dobou splatnosti, s nimiž se pojí i řada zajímavých benefitů.

Využít lze slevy na úrokových sazbách, předčasných úhrad bez skrytých poplatků či opakované žádosti přes mobilní telefon. Nejlevnější půjčky vyřídíte minimálně napoprvé prostřednictvím online formuláře na internetu, což vám ve výsledku ušetří nejenom čas, ale také peníze.

Proč je nejlevější půjčka výhodná?

 1. K rychlosti vyřízení celého procesu přispívá fakt, že vám při menších finančních sumách stačí předložit jen dva doklady totožnosti a vše je vyřešeno.
 2. Nemusíte na vzdálené pobočky společností, kde byste stáli dlouhé fronty a jednali s nevrlými úředníky. To u nejlevnější půjčky odpadá.
 3. Bez skrytých poplatků – nehradíte jediný poplatek navíc, pouze ty, jež jsou obsaženy v transparentních obchodních podmínkách.
 4. Není nahlíženo do registru neplatičů, popřípadě tento údaj není nikterak rozhodující.
 5. Peníze si můžete nechat poslat na bankovní účet, nebo zvolíte hotovostní výplatu či poštovní poukázku.
 6. Zajímavá úroková sazba srovnatelná s výhodnými bankovními produkty.

Má nejlevnější půjčka nějaké nevýhody?

 1. Pokud byste chtěli sumu v řádu několika desítek tisíc korun, je občas vyžadováno ručení vlastní nemovitostí.
 2. Zvolíte-li nejlevnější půjčky od soukromých osob, počítejte s delší lhůtou doručení.
 3. Některé finanční produkty mají malé procento schválených žádostí.

Které společnosti nabízí nejlevnější půjčku?

EverydayPlus půjčka

 • Výše půjčky od 100 Kč do 12 000 Kč
 • Doba splatnosti až 3 měsíce
 • Nejlevnější půjčka tohoto typu je primárně určena pro ty, jimž bylo více, jak 18 let, vlastní mobilní číslo, emailovou adresu, bankovní účet a disponují pravidelným příjmem

Reprezentativní příklad EverydayPlus půjčky:

Půjčte si například částku 10 000 Kč, kterou budete moci vrátit až za více, jak jeden měsíc. Využijte příležitosti, získat úrok RPSN ve výši 247,58 %, což se promítá do jediného jednorázového poplatku 1 800 Kč. Až budete vracet peníze, zaplatíte celkem 10 800 Kč.

Zaimo půjčka

 • Výše půjčky od 15 000 Kč do 75 000 Kč
 • Doba splatnosti 3 – 36 měsíců
 • Úroková sazba od 2 %
 • Stačí, pokud při žádosti předložíte doklad totožnosti, bankovní účet a mobilní číslo

Reprezentativní příklad Zaimo půjčky:

Vyžádejte si úvěr v maximální výši 75 000 Kč se splatností na 36 měsíců a financujte libovolné věci. Při tomto nastavení půjčky obdržíte úrokovou sazbu 24,33 %, což souvisí s hodnotou RPSN 26,82 %. Náklady na poplatky budou v tomto případě 30 928,70 Kč, celkem tedy budete navracet částku 105 928,70 Kč.

Cofidis půjčka

 • Výše půjčky od 20 000 Kč do 500 000 Kč
 • Doba splatnosti 12 – 90 měsíců
 • Úroková sazba od 6,9 %
 • Připravte si dva doklady totožnosti a počítejte s tím, že dojde k lustrování registru dlužníků, zároveň musíte předložit číslo svého bankovního účtu

Reprezentativní příklad Cofidis půjčky:

Rádi byste si pořídili nový rodinný vůz? Pak vám pomůže Cofidis půjčka ve výši 250 000 Kč, kterou si kvůli nižším měsíčním splátkám rozpočítáte na 84 měsíců. V ten moment vám je dostupný úrok 13,9 %. Pravidelně budete hradit splátku 4 671 Kč, což ve finále dělá celkové náklady na nejlevnější půjčku 392 364 Kč.

Výše uvedené splátky je pouze orientační a od výsledné schválené výše splátky se může lišit. Nabídka má pouze informativní charakter – splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)