Nepleťte si Aqua Bank s Equa Bank!

Equa Bank je moderní bankovní institucí, která sází především na širokou nabídku bezplatných služeb a pestrost portfolia, v němž nechybí půjčky, hypotéky, běžné účty ani spoření. I přes poměrně masivní reklamní kampaně probíhající v nejrůznějších médiích lidé stále nevědí, jak se tato společnost správně jmenuje.

Dokazují to výsledky vyhledávání na internetu, kde se potenciální zákazníci zajímají o výraz „Aqua Bank“, nikoliv o Equa Bank. Je sice pravdou, že jde o záměnu jediného písmene, ale pojem Aqua je vlastní spíše Aquacentru, nikoliv bankovnímu domu.

Přitom pojmenování české banky Equa Bank není jen tak ledajakým výstřelem do finančního trhu. Za tvorbou loga, respektive samotného názvu stojí londýnská agentura Siegel+Gale, která je odborníkem na strategii a tvorbu firemních značek.

Takže, pokud hledáte kvalitní a profesionální bankovní služby s transparentními podmínkami, individuálním přístupem a bohatými přidruženými činnostmi, zaměřte se na populární banku Equa Bank, nikoliv na neexistující instituci Aqua Bank.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)