Oberbank – Stavební spoření

Dopřejte si tradice a jistoty, které vám přináší bankovní společnost Oberbank prostřednictvím svého stavebního spoření. Univerzální spořící produkt zaměřený na jednoduchost, komplexnost a výnosnost. Řešení určené pro nejrůznější typy žadatelů, od mladších jedinců, přes lidi v produktivním věku, až po starší občany.

Stavební spoření od Oberbank je ideální pro celou rodinu. Hlavně pro ty, jež chtějí vedle zhodnocování vložených prostředků, investovat také do svého bydlení. Přijatelné úrokové sazby, státní podpora a zákonné pojištění vkladů. To je balíček služeb, jemuž lze jenom stěží odolat.

Výhody stavebního spoření:

 1. Pravidelné úročení vložených peněz. Garantovaný úrok má velikost 1 % p. a.
 2. Součástí výhod je také státní podpora dosahující 10 % z každoročně naspořených financí. Její hranice je omezena částkou 2 000 Kč.
 3. Zákonné pojištění vkladů dosahuje hodnoty 100 000 EUR, což je suma přesahující 2 500 000 Kč.
 4. Stavební spoření není ovlivňováno žádnými negativními vlivy na finančním trhu.
 5. Uspořené peníze lze upotřebit k čemukoliv. Investice do bydlení, nákup automobilu, vybavení domácnosti, studium v zahraničí, cestování a mnohé další.
 6. Partnerem bankovní společnosti Oberbank je stavební spořitelna Wüstenrot  – stavební spořitelna a.s., což je garant vysoké kvality.

Nevýhody stavebního spoření:

 1. Využijete-li úvěr ze stavebního spoření v překlenovací variantě, počítejte s vyšší úrokovou sazbou, jež předčí mnohé hypotéky.
 2. Minimální délka smlouvy je 6 let. Při dřívější výpovědi přijdete o státní podporu.
 3. Abyste dosáhli na maximální úrokové zvýhodnění, je třeba splnit několik povinností.

Podmínky stavebního spoření:

 1. Občané s trvalým pobytem na území České republiky
 2. Platný doklad totožnosti

Často kladené otázky:

 1. Kolik peněz mohu ročně získat ze státní podpory? – Je to maximální částka 2 000 Kč neboli 10 % z vkladů. Spořit byste si proto měli sumu alespoň 1 700 Kč měsíčně.
 2. Jsem omezen využitím uspořených peněžních prostředků? – Nikoliv. Peníze ze stavebního spoření od Oberbank jsou využitelné na cokoliv. Není nutné prokazovat jakékoliv profinancování.
 3. Pro koho je určeno stavební spoření? – Jsou to fyzické osoby libovolného věku. Občané, jež chtějí zhodnocovat vklady a zároveň investovat do bydlení.
Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)