Peníze do výplaty

Spočítali jste si teď někdy, jak moc stouply vaše rodinné výdaje za posledních pár let? Pokud ne, tak to určitě udělejte a nejspíš budete překvapeni. Zdražila se elektřina, potraviny a mnoho dalších věcí a služeb. Platy přitom zůstávají téměř stejné a rozhodně na toto zdražování nikterak nereagují. Pokud tedy nevyděláváte mnoho, může se vám lehce stát, že jednoho dne nebudete mít na zaplacení všech složenek. Jeden jediný neočekávaný výdaj vás může dostat do nepříjemné situace, ze které vede jen jedna možná cesta. Tou je pochopitelně pujcka pred vyplatou a snaha o získání větší sumy peněz v dalším měsíci.

Spoléháte na banku? Nejspíš neuspějete…

Pokud si myslíte, že nastalé finanční problémy vám okamžitě pomůže vyřešit některá z bank, potom jste to nejspíš nikdy před tím nezkoušeli. Jedinou malou šanci máte u „své“ banky, pokud u ní máte dlouhodobě účet a nebyli s vámi žádné potíže. Jiné banky si vás ovšem budou chtít důkladně prověřit a to může trvat pěkných pár dní, během kterých vám začnou naskakovat poplatky u nezaplacených pohledávek, jako jsou účet za telefon, elektřinu a podobně.

U nebankovní společnosti vám půjčí téměř vždy

Nemůžete si dovolit výše zmíněné čekání, nebo potřebujete, aby byla půjčka bez registru, jelikož v něm máte nějaký záznam? Potom se obraťte na některou z desítek nebankovních společností nebo soukromých věřitelů. Ti vám zajisté půjčí pár tisíc korun bez zbytečných otázek a prověřování vaší osoby. Většinou stačí, abyste u konkrétní společnosti neměli žádné nesplacené úvěry, a půjčka do výplaty máte téměř jisté.

Stačí vám pět tisíc na 30 dní? Žádný problém!

Pujcka bez registru od nebankovní společnosti, která je určena pro rychlé překlenutí finančních potíží před výplatou, může dosáhnout maximální výše pěti tisíc korun. V podstatě totožně mají jednotlivé společnosti stanovenu i dobu splatnosti, která může být od jednoho týdne do 30 dnů. To by většině lidem mělo stačit k úplnému uhrazení svých závazků. Pokud se vyskytne jakýkoliv problém a vy víte, že termín dodržet nedokážete, okamžitě kontaktujte věřitele a pokud vše vyjde, bude vám jistě nabídnuto prodloužení na další měsíc.

Peníze do výplaty
5 (100%) 1 vote

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)