Petrova půjčka

Název zní poměrně familiárně a důvěrně, pojďme si o této možnosti úvěru říci něco bližšího. Petrova půjčka je provozována poměrně známou společnost Cresco Group, s. r. o., se sídlem na Praze 9 v Lihovarské ulici.

Ta působí na tuzemském trhu již od roku 2011 a patří mezi přední poskytovatele krátkodobých i dlouhodobých úvěrů. Nenechte se zmást kratší dobou působení společnosti, neb má za sebou již více než sto tisíc spokojených zákazníků. A to rozhodně není nijak špatná vizitka, že?

Jaké jsou tedy největší výhody Petrovy půjčky?

  • Nepotřebujete vysvětlovat důvody, půjčku můžete navíc do jednoho měsíce od poskytnutí zrušit.
  • Není třeba mít ručitele nebo spolužadatele. Stejně tak není nutné dávat majetek do zástavy.
  • Půjčit si můžete libovolnou sumu v rozmezí 10 – 150 tisíc korun. Doba splatnosti je stanovena zpravidla na 12 – 84 měsíců, splátkový kalendář si na začátku zvolíte Vy sami.
  • Půjčka je schválena již žadatelům starším osmnácti let (a zároveň mladším 65 let), kteří mají trvalý pobyt na území ČR.
  • Skvělá úroková míra – již od 12,5 % (RPSN začíná již na 15,4 procenta).

Ke sjednání Petrovy půjčky potřebujete jen dva doklady totožnosti. Výhodou je i zcela individuální posouzení žádosti a možnost konzultace přes infolinku. Jako u prakticky každé dnešní nebankovní půjčky je i tuto možné sjednat z pohodlí Vašeho domova. Stačí jen dát vědět, v kolik Vám mají operátoři Petrovy půjčky zavolat a vše potřebné následně dohodnout. Za zprostředkování půjčky pak samozřejmě nic neplatíte, poplatek za vedení úvěrového účtu je 69 korun měsíčně.

Reprezentativní příklad? Pokud si půjčíte třeba deset tisíc korun, zaplatíte celkem v 60 měsíčních splátkách i s úroky 19.140 korun. Roční úroková sazba tak činí sedmnáct procent, RPSN mírně přesahuje hranici třiatřiceti procent. Při půjčce ve výši 100 tisíc korun na sedm let (84 měsíčních splátek) zaplatíte celkem 181.356 korun.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)