Platební karty American Express

Oblíbenost platebních karet je v posledních deseti letech na prudkém vzestupu, a proto není divu, že jsou jedním z nejpoužívanějších platebních nástrojů. Čím více klient utratí peněz a čím má vyšší příjmy, tím si ho také bankovní instituce více váží.

Odměnou za věrnost a čerpání financí jsou odstupňované třídy benefitů, které se vážou k platebním kartám.

Platební karty American Express jsou určeny bonitějším klientům a představují exkluzivní platební nástroj s jistou dávkou exkluzivity a prestiže.

Důvodů proč vlastnit platební karty AmEx je mnoho. Můžete výrazně ušetřit na vybraných službách, cestování nebo pojištění. A pokud pro vás úspory nejsou na prvním místě, tak vás jistě zaujme široká nabídka asistenčních služeb.

Platebních karet American Express existují čtyři druhy. Od základní karty Basic, přes střední třídu Classic Green, až po vyšší zlatou kartu. Nejvyšší možná dosažitelná úroveň u American Express je platinová karta poskytující svému majiteli největší možný komfort.

Kreditní karta Basic

Základní platební kartou American Express je kreditní karta Basic, která je navržena pro širokou skupinu klientů. Kreditní karta Basic je zcela bez poplatků a nemá předem nastaveny žádné výdajové limity. Tím dává možnost všem klientům volně disponovat s financemi bez svazujících omezení.

S touto platební kartou nemusíte čekat, až vám na účet přijde výplata, a přesto si můžete dopřát standard, na který jste zvyklí. S kreditními kartami American Express můžete vše jednoduše a bezúročně financovat, přičemž váš účet uhradíte v následujícím měsíci.

Veškeré kreditní karty AmEx jsou v dispozici v běžné dolarové měně, ale i v eurech. K této kartě je dostupná globální asistenční linka v anglickém jazyce s podporou 24 hodin po 7 dní v týdnu.

Vydání kreditní karty Basic není podmíněno splněným povinných ročních příjmů.

Kreditní karta Classic Green

Kreditní karta Classic Green od American Expres rozšiřuje spolehlivou a praktickou finanční podporu po 365 dní v roce.

Majitelé Classic Green karty mohou automaticky využívat cestovní úrazové pojištění a disponovat finanční stabilitou bez předem stanovených výdajů. K této kartě je možno pořídit další doplňkové kreditní karty pro vaše rodinné příslušníky za 50 €. Stejně jako u Basic karty je i u Classic Green karty poskytován plnohodnotný asistenční servis 24 hodin po 7 dní v týdnu.

Pro získání kreditní karty Classic Green je nutný minimální roční příjem ve výši 35 000 € a úhrada ročního poplatku ve výši 100 €, přičemž první rok je od poplatků osvobozen.

Zlatá kreditní karta

ID-100246842

Zlatá kreditní karta American Expressu představuje prestižní platební nástroj s vysokou mírou osobního komfortu.

S vyššími měsíčními příjmy je také spojeno častější cestování za poznáním a relaxací. Aby klienti American Expressu nemuseli opakovaně myslet na cestovní pojištění je celosvětové cestovní pojištění běžnou součástí zlaté karty. Se sjednáním pojištění a krytí v případě úrazů nebo lékařských ošetření si tedy nemusíte dělat starosti.

Ať už cestujete za dovolenou nebo za obchodním jednáním, American Express své klienty neustále hýčká. V rámci zlaté karty můžete využívat luxusních služeb Gold Travel Service a celou řadu speciálních hotelových služeb ve více jak 15 000 hotelích ve 150 zemích světa.

Přejete-li si vlastnit zlatou kartu American Express, pak musí váš roční celkový příjem přesáhnout 50 000 €. První rok užívání zlaté karty je zdarma, následující roční poplatek je ve výši 300 €.

Platinová kreditní karta

Nejvyšším a zároveň nejprestižnějším stupněm kreditních karet je platinová karta, která zahrnuje celosvětové pojištění pro majitele a jeho rodinu na dobu 120 dní s  plněním až 85 000 €.

Platinová karta dále zahrnuje veškeré výhody předchozích stupňů kreditních karet a navíc opravňuje ke vstupu do VIP salónků na letištích s veškerým občerstvením zdarma. Pro držitele platinové karty se otvírají neomezené možnosti prestižních služeb, které spočívají od posunutí odhlašovacích hodin v hotelích, využívání soukromých salónků, přes jedinečné speciální nabídky autopůjčoven, až po členství ve vybraných prestižních hotelových klubech.

Nesmírnou výhodou platinové karty jsou asistované služby „concierge“ dostupné 365 dní v roce. Tato asistence vám osobně pomůže vyřešit jakýkoliv problém. Obstarat nejlepší lístky na operu, do divadla nebo na sportovní utkání, zařídit odvoz obleku do čistírny nebo zamluvit soukromý let.

S platinovou kartou není nic nemožné. Podmínkou vlastnictví platební karty je vlastnictví zlaté karty, minimálně jeden rok vedený účet u American Express a minimální roční příjem 65 000 €.

Jestli již kreditní kartu vlastníte nebo o ní teprve uvažujete, dobře zvažte, zda je váš příjem dostatečný a máte pevnou morálkou, abyste neutráceli více, než jste schopni vydělat. Jestliže jste připraveni na svět neomezených možností, pak s kreditními kartami od American Express nebudou pro vás žádné výzvy překážkou.

Platební karty American Express
2.17 (43.33%) 6 votes

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)